از تسهیلات بدون ضامن سایپا چقدر می دانید؟

شرکت سایپا برای مشتریان خود تسهیلاتی را در نظر گرفته تا هموطنان عزیز بتوانند با استفاده از این تسهیلات و با پرداخت مبالغ پیش پرداخت بسیار کمی خودروی مورد نظر خود را ثبت نام نمایند.

نمی‌دانم تا به حال گذرتان به موسسات مالی و اعتباری برای استفاده از تسهیلات افتاده یا نه؟ اما اگر تجربه این کار را داشته باشید, حتما هنوز هم خاطره نه چندان خوشی از پیچ و خم‌های اداری در ذهنتان باقی مانده است, شاید ناخوش‌ترین بخش آن پیدا کردن یکی دو ضامن معتبر و … باشد. حال در نظر بگیرد که شما می‌توانید به سرعت از تسهیلاتی بدون پیچ و خم‌های مرسوم اداری و بدون ضامن استفاده کنید, در این صورت آیا باز هم درنگ می‌کنید؟

شرکت سایپا برای مشتریان خود تسهیلاتی را در نظر گرفته تا هموطنان عزیز بتوانند با استفاده از این تسهیلات و با پرداخت مبالغ پیش پرداخت بسیار کمی خودروی مورد نظر خود را ثبت نام نمایند؛ به عنوان مثال هم اکنون قیمت شرکتی خودروی تیبا 2 سایپا؛ که این روزها از آن استقبال مناسبی در قشر جوان جامعه به عمل آمده, حدود 27 میلیون و 450 هزار تومان است. جمع و کردن این مبلغ در شرایط فعلی شاید برای تعدادی از هموطنان سنگین باشد, اینجاست که تسهیلات اعطایی به کمک خریدار می‌آید و مشتری می‌تواند تنها با پرداخت حداقل 6 میلیون تومان یک خودروی تیبا2 بخرد و از تسیهلات 16 میلیون تومانی شرکت استفاده نماید. جذابیت این طرح زمانی بیشتر می‌شود که بدانیم بیمه بدنه سال اول این خودرو هم به صورت رایگان از سوی شرکت به خریدار اهداء می‌شود.

البته این تسهیلات فقط به خودروی تیبا2 اختصاص ندارد. اگر شما تمایل به خرید آریو داشته باشید، می‌توانید به سراغ آریو بروید. آریو خودروی با ويژگي‌هايی منحصر به فرد به همراه بدنه مقاوم،گيربكس اتوماتيك،سيستم هوشمند مسيرياب (GPS) ،سنسوردنده عقب وسيستم مولتي مدياو … است. فضای جادار کابین و امکانات به کار رفته در این خودرو آن را به یک محصول ايده آل براي خانواده‌هاتبدیل کردهاست. موتور 1.6 ليتري آريواستانداردهاي زيست محيطي وبويژه استاندارديورو 4 اروپارادارامي‌باشد. هم اکنون قیمت شرکتی خودروی آریو حدود 56 میلیون 740 هزار تومان است. شاید در نگاه نخست دست یافتن به چنین خودرویی قدری دشوار باشد. اما سایپا این راه دشوار را برای مشتریانش ساده‌ کرده است. شما می‌توانید تنها با پیش پرداخت 26 میلیون تومانی و استفاده از تسهیلات 30 میلیون تومانی بدون ضامن به راحتی یک خودروی آریو بخرید.

تست رنو کولئوس و تلیسمان رایگان توسط نگین خودرو: رنو

استفاده از مزایای طرح فروش ماه رمضان سایپا ساده و آسان است تنها با مراجعه به سایت این شرکت یا یکی از نمایندگی‌های فروش می‌توانید از مزایای این طرح استفاده کنید.

قیمت جدید وانت پراید 151 اعلام شد

تحویل اولین سری برلیانس H200 پارس خودرو به مشتریان

فراخوان تیبا به علت نقص در سیم‌کشی

جشنواره فروش ویژه رمضان خودرو تیبا 2 سایپا (خرداد 96)

افزایش تولید خودرو در اردیبهشت 96

در همسایگی 100 میلیونی ها/شاخ به شاخ سراتو سایپا و رنو سیمبل

چگونه وام خرید خودرو دریافت کنیم؟

کارت خرید اعتباری کالا جایگزینی برای وام خودرو

 

داتیس نگین خودرو کارمانیا نیسان چری تیگو 7 تعمیرگاه تخصصی بهنام

MVM x22

DS outlander

جک کرمان موتور

تلگرام
نظر شما !!