آغاز خروج خودروهای منطقه آزاد کیش با پلاک موقت

از روز چهارشنبه ۲۲ تیر ماه ۹۶ خروج خودروهای با موتور 2500 سی سی و پایین تر از منطقه آزاد کیش با پلاک موقت آغاز شد.

با پیگیریهای انجام شده توسط مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش، حمایت های جهانگیری معاون  اول رییس جمهوری  و گمرک جمهوری اسلامی ایران از روز چهارشنبه خروج خودرو با پلاک موقت از جزیره کیش آغاز شد.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش با اشاره به درخواست های مردمی و لزوم تامین رفاه بیشتر شهروندان، ازنتیجه بخش بودن پیگیری های مستمر و آزاد سازی خروج خودرو از کیش به سرزمین اصلی  خبرداد و گفت: خروج خودرو یکی از مطالبات شهروندان جزیره کیش بود که با هدف تامین رفاه مردم این موضوع دردستور کار قرار گرفت و با تلاشهای انجام شده، ساکنان جزیره کیش از این پس می توانند با خودروهای ۲۵۰۰ سی سی و پایین تر برای سفر به سرزمین اصلی اقدام کنند.

گفتنی است بر اساس بخشنامه مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه گمرک جمهوری اسلامی ایران مورخ ۲۶ آبان‌ماه سال ۹۵ از گمرک های مناطق آزاد خواسته شده بود تا علاوه بر لغو دستورالعمل های قبلی در خصوص تردد خودروهای مناطق آزاد، از قبول هرگونه درخواست برای ورود موقت خودروهای مزبور به سرزمین اصلی خودداری کنند.

تست رنو کولئوس و تلیسمان رایگان توسط نگین خودرو: رنو

این درحالی است که پیش از این نیز با پیگیری های مستمر مدیر عامل سازمان منطقه آزاد کیش خروج خودرو از این منطقه به سرزمین اصلی به صورت موقت از اواخر اسفند تا پایان  فروردین سال جاری آزاد شده بود.

تغییر پلاک خودروهای منطقه آزاد

ظاهر جدید برای پلاک گذرموقت

اجاره خودرو در مناطق آزاد چقدر آب می خورد؟

مهلت صدور مجوز ورود موقت برای خودروهای پلاک کیش

اعلام محدوده تردد خودروهای پلاک منطقه آزاد

داتیس نگین خودرو کارمانیا نیسان چری تیگو 7 تعمیرگاه تخصصی بهنام

MVM x22

DS outlander

جک کرمان موتور

تلگرام
نظر شما !!