پرشیا خودرو حامی مسابقات بین المللی سوارکاری

پرشیا خودرو همچون گذشته، اینبار نیز حامی فدراسیون سوارکاری در برگزاری مسابقات بین المللی سوارکاری شد. مسابقاتی که با حضور بهترین های این ورزش در مجموعه بام تهران در حال برگزاری است. پرشیا خودرو شرکتی است که همواره حمایت خود را از ورزش، سلامت و محیط زیست نشان داده است.

مسابقات بین المللی پرش با اسب (CSI) که اینبار با میزبانی کشور عزیزمان ایران و به مناسبت دهه فجر در حال برگزاری است، بهانه ای بود تا پرشیا خودرو رسالت همیشگی خود در حمایت از ورزش، سلامت و محیط زیست را در قاب جام سوارکاری پرشیاخودرو دنبال کند. همکاری فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیاخودرو در این دوره از مسابقات حال و هوای جالبی به این ورزش اصیل ایرانی داده بود.

پرشیا خودرو-مسابقات سوارکاری

ورزش سوارکاری قدمت طولانی در فرهنگ و رسوم ایران زمین دارد. در ادبیات صنعت خودرو نیز بعد از ورود واژه اسب بخار بعنوان واحد سنجش کار انجام شده در مقیاس زمان، توسط مخترع اسکاتلندی بنام جیمز وات در اواخر قرن هجدهم و ورورد نام این حیوان زیبا و قدرتمند به صنعت خودرو، سبب شد تا برندهای خودروی ارتباط ویژه تری با رویدادهای مربوط به ورزش سوارکاری داشته اند. همچنین ورزش اصیل سوارکاری یکی از ورزش هایی که همواره مورد حمایت شرکت پرشیاخودرو بوده و این شرکت با حمایت از فدراسیون ها و تیم های ورزشی گوناگون همواره تلاش کرده تا مسئولیت خود در حوزه سلامت و ورزش را بخوبی ایفا نماید و این پروژه نیز در همین راستا در دستور کار قرار گرفت. مسابقات بین المللی سوارکاری با میزبانی شایسته فدراسیون سوارکاری و شرکت پرشیا خودرو از سوارکاران داخلی و خارجی در مجموعه مجهز بام (پارک چیتگر) از تاریخ 18 الی 20 بهمن در حال برگزاری است و علاقمندان به این ورزش اصیل می توانند از این مسابقات جذاب و  مهیج دیدن نمایند.

گزارش خودرو

تعمیرگاه تخصصی خودروهای آلمانی

 

بیشترین رضایت مشتریان از ب ام و سری 5 (رنج قیمت بالای 200 میلیون تومان)

نمایشگاه خودرو اصفهان (۷) / رونمایی از کانورتیبل جذاب ب ام و در اصفهان

زندگی به سبک ب ام و / معرفی اکسسوری های ب ام و

حضور پرشیا خودرو با سبد کامل محصولات جدید ب ام و در نمایشگاه خودرو مازندران

سورپرایز ب ام و در نمایشگاه توکیو/ ب ام و X2 معرفی شد

فلفل تند و تیز ب ام و با ۴ چرخ متحرک!/بررسی ب ام و سری 3 جدید

قهرمان بی رقیب تر از همیشه/ بررسی فنی ب ام و سری 5 جدید

ب ام و های دم بریده!/ نگاهی به هاچ بک های جدید ب ام و در بازار ایران

بیسو تعمیرگاه تخصصی بهنام داتیس چری MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!