ساعت کاری مراکز معاینه فنی در ایام نوروز

با توجه به گزارش روابط عمومی ستاد معاینه فنی خودروهای تهران با توجه به در پیش بودن سفرهای نوروزی و اهمیت انجام معاینه فنی و کنترل وضعیت ایمنی خودروها قبل از سفر جهت تسهیل در ارائه خدمات به شهروندان، کلیه مراکز معاینه فنی شهر تهران در روز جمعه مورخ 25 اسفند ماه فعال هستند.

شهروندان می توانند جهت اطلاع از ساعات کارکرد آن مراکز به سایت ستاد مرکزی معاینه فنی خودروهای تهران مراجعه و در صورت تمایل برای کاهش مدت زمان معطلی در مراکز نسبت به استفاده از سیستم نوبت دهی آنلاین و مراجعه با وقت قبلی در مرکز مورد نظر اقدام نماید.

ضمناً جهت آگاهی از مدت انتظار در هر مرکز می توانند با ارسال عدد 1 به سامانه پیامکی 2000112 از آخرین وضعیت میزان شلوغی و طول صف در هر مرکز مطلع شوند. در ایام تعطیلات نوروز تعدادی از مراکز معاینه فنی همچون سنوات گذشته به شرح جدول ذیل از دوم فروردین ماه 97 فعال بوده و شهروندان می توانند جهت انجام معاینه فنی به این مراکز کشیک مراجعه نمایند.

با توجه به اینکه در روز های پایان سال بیشتر مراجعات مربوط به شهروندانی است که خودروی خود را از لحاظ ایمنی و فنی جهت سفر کنترل و آماده می نمایند لذا در مراکز معاینه فنی پنل هایی با عنوان “از من بپرسید” تعبیه گردیده که شهروندان می توانند از کارشناسان سئوالات فنی و یا اقداماتی که قبل از سفر بایستی برای خودروی خود انجام دهند سوال نمایند. همچنین سامانه پاسخگو 41787 در ساعات اداری پاسخگو سوالات شهروندان است.

گزارش خودرو

لیست مراکز معاینه فنی

سامانه معاینه فنی سیار چه ویژگی هایی دارد؟

معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز چقدر آب می‌خورد؟

تغییرات سیستم سیمفا برای معاینه فنی خودروهای دوگانه سوز

معاینه فنی خودرو چقدر هزینه دارد؟

روزانه 50 هزار تومان جریمه به دلیل نداشتن معاینه فنی

داتیس آریزو تعمیرگاه تخصصی بهنام MVM x22

MVM x22

آمیکو

جک کرمان موتور

تلگرام
نظر شما !!