تکمیل پروژه کمربندی دماوند تا دهه فجر با اختصاص ۲۲ میلیارد تومان اعتبار

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران با اشاره به مبلغ ۳۰ میلیارد تومانی قرارداد پروژه کمربندی دماوند گفت: تاکنون تنها هشت میلیارد تومان از میزان قرارداد را تخصیص داده‌اند که تکمیل پروژه نیازمند ۲۲ میلیارد تومان اعتبار است و در صورت تامین اعتبار تا دهه فجر افتتاح می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

شهداد کاوه معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی درباره پروژه کمربندی غربی دماوند اظهار کرد: طول این پروژه ۶ هزار و ۴۰۰ متر است که این مسیر از گردنه سرهار آغاز و تا میدان پیام نور دماوند ادامه پیدا می‌کند.

وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد پروژه کمربندی دماوند ۳۰ میلیارد تومان است، تصریح کرد: تاکنون تنها هشت میلیارد تومان از میزان قرارداد را تخصیص داده‌اند که تکمیل پروژه نیازمند ۲۲ میلیارد تومان اعتبار است.

معاون مهندسی و ساخت اداره‌کل راه و شهرسازی استان تهران درباره تاثیر این پروژه بر ترافیک شهرستان دماوند بیان کرد: کمربندی غربی دماوند یکی از پروژه‌های زیرساختی بخش حمل ونقل شهرستان دماوند است که ترافیک وارد شده از بلوار گیلاوند به شهر دماوند را به طور محسوسی کاهش می‌دهد.

گزارش خودرو

وی افزود: پروژه کمربندی غربی دماوند از دو سال گذشته آغاز شده و تاکنون ۵۷ درصد پیشرفت فیزیکی داشته که با تخصیص اعتبار مورد نیاز کمربندی غربی دماوند تا دهه فجر به اتمام می‌رسد.

کاوه تاکید کرد: اهمیت پروژه کمربندی غربی دماوند در اتصال محور رودهن- گیلاوند به شهر دماوند است و هم اکنون در حال مطالعه بر روی ادامه مسیر به طول ۹ کیلومتر برای اتصال محور دماوند به فیروزکوه هستیم که عملیات اجرایی آن امسال آغاز خواهد شد.

لزوم استانداردسازی 1500 نقطه حادثه خیز در جاده های کشور

منطقه خطر جاده ها کجاست؟ / برخورد جدی پلیس با کسانی که از شانه خاکی سبقت می گیرند

ساخت 89 کیلومتر آزادراه و بزرگراه در سه ماه نخست سال جاری

مشت سقف سرعت (( آزادراه کنارگذر جنوبی تهران )) نمونه خروار می شود؟

جزییات نرخ عوارض آزادراه ها با 20 درصد افزایش اعلام شد + جدول

طرح الکترونیکی کردن عوارض آزادراه‌ها نیمه دوم سال جاری اجرایی می شود

 

تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!