مخالفت سازمان هواپیمایی کشوری با مسدود کردن دسترسی مردم به سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت

رضا جعفرزاده سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اظهار کرد: امروزه مردم برای انجام امورات مربوط به سفرهای خود از سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت استفاده می‌کنند و سازمان هواپیمایی کشوری با مسدود کردن دسترسی مردم به سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت مخالفت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: این موضوع علاه بر صرفه جویی در زمان و هزینه‌ها از منظر اشتغال، شفافیت، گسترش رقابت و دسترسی عادلانه نیز مزیت‌های بی شماری را در بر دارد.

جعفرزاده تصریح کرد: به طور حتم شفافیت و حمایت از سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت هواپیما فرصتی مناسب برای توسعه صنعت حمل و نقل هوایی به شمار می‌رود و فراهم کردن چنین فضاهایی به مردم این امکان را می‌دهد تا با استفاده امکانات موجود، از فرصت‌های صنعت حمل و نقل هوایی نیز مطلع و قدرت انتخاب آنها افزایش یابد و به طور حتم با ایجاد شفافیت در این بخش تخلفات احتمالی نیز قابل کنترل خواهد بود.

مدیر روابط عمومی سازمان هواپیمایی کشوری افزود: هرچند در فضای مجازی این امکان وجود داردکه برخی مسائل غیر واقعی منعکس شود اما با نهادینه شدن استفاده درست از این فضا، شرایطی را پیش روی مردم قرار می‌دهد تا در کوتاهترین زمان ممکن به امکانات موجود این صنعت دسترسی ییابند.

گزارش خودرو

وی افزود: برهمین اساس سازمان هواپیمایی کشوری از سیستم‌های یکپارچه فروش اینترنتی بلیت حمایت و از آن به عنوان امکانی بی بدیل برای صنعت یاد می‌کند.

جعفرزاده یادآورشد: البته سازمان هواپیمایی کشوری همواره برای جلوگیری از هرگونه تخلفات احتمالی، چگونگی استفاده از این فضا را به مردم یاد آور شده و مراکز و سایت‌های مجاز فروش بلیت را از طریق سایت سازمان (www.cao.ir) و دیگر رسانه‌ها اطلاع رسانی کرده است و با هرگونه اقدام به منظور ممانعت از شفافیت و محدود کردن دسترسی مردم به اطلاعات و استفاده از فرصت‌ها و ظرفیت‌ها مخالف است.

وی با بیان اینکه سازمان هواپیمایی کشوری هیچ گونه قطع دسترسی سایت‌های مجاز بلیت فروش بلیت هواپیما را توصیه نکرده است، گفت: این سازمان علاوه بر توصیه به شرکت‌های هواپیمایی مبنی بر مدیریت بر نحوه توزیع بلیت هواپیما، سایت‌های دارای مجوز را به متقاضیان معرفی و برخورد با متخلفان را با مکانیزم های تعریف شده را با جدیت دنبال کرده است.

راهکار وزارت راه و شهرسازی برای کاهش قیمت بلیت هواپیما / مشکلات اصلی صنعت حمل و نقل هوایی چیست؟

قیمت بلیت هواپیما مهر ماه کاهش می یابد

افزایش بی ضابطه قیمت بلیت هواپیما / قیمت شناور فقط به سود ایرلاین ها است

آزادسازی قیمت بلیت هواپیما در آینده نزدیک

تخلف شرکت های هواپیمایی زیر ذره بین مجلس

نرخ جدید پروازهای داخلی تعیین شد/ هیچ ایرلاینی اجازه فروش بلیت با قیمت بالاتر را ندارد

تاخیر در پروازها بیش از نُرم جهانی است / تلاش برای تامین ناوگان هوایی با خرید و اجاره هواپیما

تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!