برندگان مسابقه کتابخوانی داتیس خودرو معرفی شدند

شرکت داتیس خودرو که ماه گذشته یک مسابقه اینستا گرامی با عنوان “گوشه دنج کتابخوانی من” برگزار کرده بود، صبح امروز طی مراسمی از برندگان این مسابقه تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

شرکت داتیس خودرو که در آبان ماه سال جاری یک مسابقه اینستا گرامی با عنوان “گوشه دنج کتابخوانی من” برگزار کرده بود، صبح امروز طی مراسمی از برندگان این مسابقه تقدیر کرد.

فرایند برگزاری و اعلام نتایج برندگان مسابقه به این شکل‌ بود که از بین حدود ۳۰۰ عکس ارسال شده، ۱۵ عکس با بررسی تخصصی دو نویسنده مطرح کشور آقای رامبد خانلری و مونا زارع انتخاب و سپس در صفحه اینستاگرام شرکت داتیس خودرو منتشر گردید.

خانم ها لیلی بخشی، نسیم بیارجومندی و لطیفه دقدی زاده به ترتیب نفرات اول تا سوم این مسابقه اینستاگرامی بودند که توسط آرای مردم انتخاب و صبح امروز جوایز خودرا از شرکت داتیس خودرو دریافت کردند.

گزارش خودرو

 

 

در این مراسم که به همت تیم بازاریابی هلدینگ داتیس به مدیریت مرتضی پورحسین برگزار شد، عکس خانم دقدی زاده به عنوان عکس برگزیده این مسابقه انتخاب گردید.

بر همین اساس هلدینگ داتیس از این بانوی فرهنگی تقدیر ویژه بعمل آورد و قرار بر این شد که برای دانش آموزان مدرسه وی، پکیج های آموزشی به عنوان هدیه ویژه ارسال شود.
مرتضی پورحسین، مدیر بازاریابی و مارکتینگ شرکت داتیس خودرو در پایان این مراسم گفت : اصل برگزاری این مسابقه بر مبنای آداب کتابخوانی بود و ما قصد داشتیم تا نقشی هرچند کوچک در فرهنگ کتابخوانی کشور ایفا کنیم.

وی در پایان گفت : هلدینگ داتیس قصد دارد تا به زودی کتابی در حوزه صنعت خودرو منتشر کند که میتواند برای علاقه مندان به این حوزه جذاب باشد.

 

صافکاری حرفه ای خودروهای ولوو در تعمیرگاه داتیس خودرو

نقاشی حرفه ای بدنه اتومبیل در اتاق رنگ مجهز تعمیرگاه داتیس خودرو

عیب یابی آنلاین با تجهیزات حرفه ای ولوو در تعمیرگاه داتیس خودرو

داتیس خودرو طرح پاییزی بازدید انواع خودروهای وارداتی با تخفیفات ویژه را آغاز کرد

آغاز طرح ویژه بازدید پاییزی تعمیرگاه مرکزی داتیس خودرو

درخواست همکاری هلدینگ داتیس برای فعالیت های محیط زیستی

تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!