تحويل روزانه ایران خودرو از مرز ۱۸۰۰ دستگاه عبور کرد

با افزايش تيراژ توليد روزانه و بازگشت رونق به خطوط توليد گروه صنعتي ایران خودرو ، اين خودروساز تعداد تحويل روزانه خودرو به مشتريان را به طور متوسط به بالاي 1800 دستگاه رساند.

به گزارش پایگاه خبری رسمی جوان خودرو؛

به گزارش ايكوپرس، درحال حاضر به طور متوسط روزانه دوهزار دستگاه خودرو در سايت هاي توليدي گروه صنعتي ايران خودرو به توليد مي رسد و به همين ترتيب تعداد تحويل خودرو به مشتريان نيز افزايش يافته است به گونه اي كه از هفته پاياني بهمن ماه، تحويل روزانه، عدد سه هزار دستگاه را نيز تجربه كرده است.
✅برمبناي اين گزارش، درحال حاضر توليد و تحويل در ايران خودرو به شرايط يكنواختي رسيده و اين موضوع سير نزولي قيمت خودرو در حاشيه بازار را به دنبال داشته است.

گزارش خودرو

فروش فوري 20 درصد از توليدات روزانه ايران خودرو كه كمتر از 4 درصد تعهدات اين خودروساز است و افزايش عرضه، علاوه بر ايجاد تعادل در بازار، سبب شده خودروهاي فروش رفته به دست مشتريان واقعي و نهايي برسد.

گروه صنعتي ايران خودرو ضمن عذرخواهي از مشتريان بابت تاخيرهاي ناخواسته ايجاد شده در تحويل خودروها، ياددآور مي شود، حقوق مشتريان از منظر پرداخت سود مشاركت و جريمه ديركرد محفوظ بوده و اين خودروساز متعهد به محاسبه و پرداخت كامل مبالغ مطابق با قرارداد منعقد شده با مشتريان است.

 نگاهی به پژو 301 که قرار است از خط تولید ایران خودرو به بازار بیاید

رشد 14 درصدی تولید ایران خودرو

تولید ایران خودرو ۸ درصد افزایش یافت

وضعیت تولید ایران خودرو پس از آتش سوزی کروز

نخستین محموله تجهیزات خط تولید ایران خودرو به الجزایر صادر شد

تولید ایران خودرو به 185 هزار و 762 دستگاه خودرو رسید

افتتاح خط تولید ایران خودرو در کرمانشاه تا پایان امسال

تعمیرگاه تخصصی بهنام چری داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!