کارت بلیت خبرنگاری یکسال اعتبار دارد

دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از طرح ترافیک ویژه خبرنگاران گفت: مهلت استفاده از کارت بلیت‌های اتوبوس یکساله خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

فرهاد خوانساری، دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از طرح ترافیک ویژه خبرنگاران درباره آخرین روند رسیدگی به طرح ترافیک و کارت بلیت حمل و نقل عمومی رایگان برای اهالی رسانه،‌ بیان کرد: تلاش‌هایی صورت گرفته تا توزیع کارت بلیت‌های اتوبوس و مترو رایگان از هفته آینده بین خبرنگاران توزیع شود.

وی ادامه داد: مهلت استفاده از کارت بلیت‌های اتوبوس یکساله خواهد بود که از اول تیر ماه زمان آن کلید می‌خورد و تا همین زمان در سال 99 دارای اعتبار خواهد بود.

دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از طرح ترافیک ویژه خبرنگاران ادامه داد:‌ میزان شارژ کارت اتوبوس‌ها به میزانی بوده که خبرنگاران بتوانند در دوره یکساله از آن بهره‌مند شوند.

گزارش خودرو

خوانساری در مورد اینکه آیا امسال عکس خبرنگاران بر روی کارت‌های اتوبوس لحاظ خواهد شد یا خیر، گفت: این مسئله در کارگروه مربوطه بررسی می‌شود.

وی در مورد طرح‌های ترافیک اشاره کرد: تا کنون 1700 خبرنگار موفق به دریافت طرح ترافیک‌های سال 98 شده‌اند که این طرح‌ها از اول تیر قابل استفاده خواهد بود. سایر خبرنگارانی که مشمول دریافت طرح شده ولی هنوز موفق به اخذ آن نشده‌اند به دلیل نقص مدارک آنها بوده که طی 3 نشست با اهالی رسانه در معاونت حمل و نقل و ترافیک تلاش کرده‌ایم ایرادها و گلایه‌ها را بررسی کنیم.

دبیرکارگروه بررسی مدارک و اسناد متقاضیان استفاده از طرح ترافیک ویژه خبرنگاران گفت: امسال 900 رسانه برای طرح ترافیک ثبت‌نام کرده‌اند که این آمار نسبت به سال گذشته 400 مورد بیشتر شده است همچنین آمار خبرنگاران ثبت‌نام کننده طرح ترافیک 5500 نفر بود که حدود 2 هزار نفر شامل دریافت طرح ترافیک شده‌اند.

انتهای پیام/ منبع: فارس

لزوم تجدید نظر در ماهیت کارت مترو خبرنگاری

توزیع کارت بلیت های مدت دار ویژه خبرنگاران از هفته آینده

جزئیات انتقال طرح ترافیک خبرنگاری اعلام شد

طرح های ترافیک جدید به خبرنگاران ارائه شد

تعمیرگاه تخصصی بهنام سفرباتو داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!