آتش سوزی 9 دستگاه خودروی کلاسیک در پارکینگ یک ساختمان مسکونی

در ساعت 12 و 23 دقیقه ظهر روز گذشته پارکینگ یک ساختمان مسکونی که محل تعمیر و نگهداری 9 دستگاه خودروی کلاسیک بود آتش گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سخنگوی سازمان آتش‌ نشانی شهر تهران در خصوص وقوع یک فقره آتش‌سوزی اظهار کرد: در ساعت 12 و 23 دقیقه ظهر روز گذشته وقوع یک فقره آتش‌سوزی در منطقه امین‌آباد به سامانه 125 آتش‌نشانی اعلام شد.

وی بیان کرد: در اعلام اولیه به مرکز پیام سازمان آتش‌نشانی عنوان شده بود یک منزل مسکونی دچار حریق شده است که بلافاصله ماموران آتش‌نشانی از دو ایستگاه به همراه وسایل و تجهیزات لازم به محل حادثه مراجعه کردند.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران تصریح کرد: با حضور ماموران در محل وقوع حادثه مشاهده شد در یک منزل مسکونی که دارای یک زیرزمین به وسعت 150 متر مربع بود، مالک محل اقدام به برپایی یک کارگاه مکانیکی و نگهداری 9 دستگاه خودروی کلاسیک کرده است.

ملکی گفت: مشخص شد این محل دچار حریق شده است که مالک و دو فرزندش در محل آتش‌سوزی مشغول کار بودند که به یک باره آتش‌سوزی رخ می‌دهد و تمام خودروها کاملا شعله‌ور بودند.

وی افزود:‌ آتش به دلیل وسعت زیاد در حال سرایت به طبقات بالای ساختمان بود و این در حالی بود که پیش از رسیدن آتش‌نشانان دو نفر از این افراد توانسته بودند از محل آتش خارج شوند اما پدر این دو نفر در آتش گرفتار شده بود.

گزارش خودرو

آتش سوزی پارکینگ خودروهای کلاسیکک

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران گفت: مالک که فردی 50 ساله بود نتوانسته بود از میان آتش خارج شود که آتش‌نشانان برای نجات وی بلافاصله با بهره‌گیری از تجهیزات لازم اقدام به خاموش کردن آتش و همچنین ورود به زیرزمین کردند.

ملکی در این راستا توضیح داد:‌پس از دقایقی این فرد توسط ماموران سازمان آتش‌نشانی از زیرزمین خارج شد و به ماموران اورژانس تهران تحویل داده شد اما متاسفانه فوت کرده بود.

سخنگوی سازمان آتش‌نشانی شهر تهران اشاره کرد:‌ پس از خاموش شدن آتش محل وقوع حادثه به کارشناسان سپرده شد تا علت وقوع حادثه مشخص شود.

وی از شهروندان تقاضا کرد تا با چنین اقداماتی (نگهداری خودروهای کلاسیک و اقدام به تعمیر آنها کردن) ریسک وقوع آتش‌سوزی در ساختمان‌های مسکونی را بالا نبرند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

آتش سوزی در انبار شرکت کروز

نشت بنزین و آتش سوزی در خیابان شریعتی تهران + عکس

تاثیرات آتش سوزی شرکت کروز بر روند تولید خودرو

نگاهی به لانچیا BETA HPE 1975 (الفبای یونانی، طراحی ایتالیایی)

دریفت با شورولت ایپمالا 1964 + فیلم

تعمیرگاه تخصصی بهنام سفرباتو داتیس MVM x22 آمیکو

جک کرمان موتور

نظر شما !!