جایزه بین المللی کارآفرین برتر برق و الکترونیک به حمید کشاورز تعلق گرفت

موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) جایزه بین المللی کارآفرین پیشکسوت برق و الکترونیک را به حمید کشاورز کارافرین صنعت خودرو و یکی از بنیانگذاران داخلی سازی بخش برق و الکترونیک صنعت خودروی ایران اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

مهندس کشاورز فارغ التحصيل دانشگاه صنعتی شریف و یکی از دو موسس شرکت کروز بزرگترین مجموعه ساز خودروی کشور است.

این شرکت با تکیه بر تحقیق و توسعه و با تکیه بر توان مهندسان ایرانی توانسته قطعات الکترونیکی نظیر پنج نسل از ECU، کنترلر ایربگ و… را به خودکفایی برساند و نیاز‌های خودروسازان داخلی را در زمینه تامین قطعات الکترونیکی استراتژیک مرتفع سازد.

شرکت صنایع تولیدی کروز از بدو تاسیس در سال 1360 استراتژی مشخصی را به عنوان مبنای کار خود در تامین قطعات و تولید سیستم های با کیفیت و مطمئن جهت بر آورده کردن نیازهای صنایع کشور در نظر گرفته است و خود را متعهد به افزایش و بهبود کیفیت و قابلیت خودروهای تولید شده در ایران می داند.

بزرگترین و پیشرفته ترین قطعه ساز با عملکرد صحیح و گسترش فعالیت خود، اکنون برای 12 هزار و 800 نفر به صورت مستقیم و 60 هزار نفر به صورت غیر مستقیم اشتغال فراهم کرده و بزرگترین کارآفرین صنعت خودرو محسوب می شود.

دوازدهمین مراسم اهدای جوایز بخش ایران موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) پنجشنبه گذشته با حضور کمیته اجرایی، استادان برجسته حوزه برق و کامپیوتر سراسر ایران، کار آفرینان و پیشکسوتان صنعت، مشاورین و شاخه‌های دانشجویی بطور مجازی برگزار شد. در این مراسم، بخش ایران موسسه مهندسان برق و الکترونیک (IEEE) جایزه پیشکسوت صنعت برق و الکترونیک را به حمید کشاورز برای یک عمر فعالیت های مهندسی برجسته از طریق عملکرد حرفه ای اهدا کرد.

موسسه مهندسان برق و الکترونیک بزرگترین سازمان فنی حرفه ای جهان برای پیشرفت فناوری است و هدف این موسسه کمک به پیش‌برد فناوری به‌طور عام و حوزه‌های وابسته به مهندسی برق و کامپیوتر و همچنین زمینه‌های وابسته به‌طور خاص است. این مؤسسه بیش از ۴۰۰ هزار نفر عضو در ۱۶۰ کشور جهان دارد و توسعه دهنده پیشرو استانداردهای صنعتی در طیف گسترده ای از فناوری ها است که عملکرد، قابلیت ها و همکاری طیف گسترده ای از محصولات و خدمات را هدایت می کند.

انتهای پیام/

نمایانگر همت و تلاش مدیران این مجموعه در ابعاد مختلف است

نگاه به بخش خصوصی عزتمدانه نیست

تلاش شرکت کروز در تولید قطعات پیشرفته کاملا نمود داشته است

نقش اثرگذار کروز در صنعت قطعه سازی کشور

داخلی سازی بیش از ۳ هزار قطعه در کروز/ مهندسی خودرو‌ کار پیچیده ای است باید توسط متخصصان آن انجام دهند

یازده مجموعه قطعه های تک بومی سازی شده گروه کروز رونمایی شد

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!