کارگاه‌های تخصصی دستگاه های عیب‌یاب وسیستم مشاوره فنی خودرو

مدیریت مهندسی خودرو شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو، دوره‌های تکمیلی آشنایی با دستگاه‌های عیب‌یاب و مشاوره فنی خودرو در دفاتر منطقه‌ای این شرکت برگزار می کند.

به گزارش جوان خودرو به نقل از ایساکو،  این دوره‌ها با توجه به ورود دستگاه‌های جدید عیب‌یاب و ارتقا سیستم مشاوره فنی خودرویی نمایندگی‌ها و مراکز تخصصی و همچنین نیاز به، به روز رسانی دانش تخصصی کارشناسان فنی، در دفاتر مختلف منطقه‌ای ایساکو در حال برگزاری است.

کارشناسان فنی مخاطب این دوره‌ها، در خصوص نحوه به‌روزرسانی، فعال‌سازی، آشنایی با ویژگی‌ها و عملکرد دستگاه‌های عیب‌یاب محصولات جدید همچون ایکاپ، هایما، دانگ فنگ آموزش دیده و اطلاعیه‌های فنی مربوطه را به صورت کامل و عملی تجربه می‌کنند. همچنین با تغییرات سیستم جدید مشاوره فنی و نحوه استفاده آن به طور کامل آشنا می شوند.

این دوره‌ها تا کنون در دفاتر اصفهان (شهر یزد) و ساری برگزار شده و طبق برنامه‌ریزی شش ماهه در سایر دفاتر نیز اجرا خواهد شد.

گفتنی است تمام اقدامات صورت گرفته در واحد مدیریت مهندسی خودرو که زیرمجموعه معاونت مهندسی و کیفیت شرکت ایساکو می‌‎باشد، در راستای افزایش دانش فنی و مهارت‌های تخصصی کارشناسان فنی، تعمیرکاران جهت حفظ و ارتقاء کیفیت خدمات ارائه شده و به دنبال آن کسب رضایت‌مندی مشتریان است.

کلنگ زنی کارگاه آموزشی در زاهدان توسط ایران خودرو

افتتاح دومین مرکز آموزشی مشترک ایساکو و دانشگاه فنی و حرفه ای

افتتاح مرکز آموزشی ایساکو و دانشگاه فنی حرفه‌ای کشور

آمار تلفات تصادفات در ایران 30 درصد بیشتر از جهان

بهبود و پیشرفت رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش ایران خودرو

هنگام خواب آلودگی رانندگی نکنید

برگزاری سمینار تخصصی آلودگی هوا توسط ایرتویا

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!