برخورد با نصب غیرمجاز تابلوی آژانس روی سقف خودرو شخصی

به گفته معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب، با خودروهای مسافربر شخصی و غیر مجازی که اقدام به نصب تابلوهای آژانس برروی سقف خودروی خود کرده باشند، برخورد قانونی خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ جهانشاه بهرام آبادی معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب با اشاره به خودروهایی که تابلو روی سقف آنها قرار گرفته می‌شود گفت: طرح جمع آوری تابلوهای غیرمجاز خودروهای شخصی آغاز شده و ماموران پلیس راهور با خودروهای مسافربر شخصی و غیر مجازی که اقدام به نصب تابلوهای آژانس برروی سقف خودروی خود کرده باشند، برخورد قانونی خواهند کرد.

وی با بیان اینکه برخی از رانندگان خودروهای شخصی اقدام به نصب تابلوی آژانس بر روی سقف خودروی خود کرده تا اطمینان مسافران را جلب کنند، گفت: انجام چنین کاری بدون مجوز مربوطه ممنوع بوده و ماموران پلیس راهور فاتب به محض مشاهد خودرو را متوقف و ضمن اعمال قانون راننده را موظف و مکلف به برداشتن تابلو خواهند کرد.

معاون ترافیکی پلیس راهور فاتب همچنین گفت: براساس این طرح خودروهایی که در آژانس‌ها کار می‌کنند، باید 9 مورد را رعایت کنند تا به عنوان عضو آژانس‌های مجاز محسوب شوند که بر همین اساس داشتن گواهینامه ب 2 و یا گواهینامه پایه دوم قدیمی، الصاق نوار شطرنجی سیاه و سفید با عرض 20 سانتی‌متر روی در موتور صندوق عقب، بغل نویسی مشخصات آژانس روی دو در جلو، نصب تابلوی سقفی و نوشتن نام آژانس مجاز برای خودروهای در اختیار آژانس‌های مجاز، الزامی است.

گزارش خودرو

به گفته وی داشتن معاینه فنی، حداقل 23 سال سن، داشتن دفترچه همکاری یا فعالیت آژانس و داشتن کد آژانس و کد خودرو و نداشتن سابقه تخلفات حادثه ساز از جمله شرایط دیگر کار در آژانس‌ها و فعالیت خودروی آژانس در سطح شهر است.

بهرام آبادی گفت: تمام آژانس‌های تاکسی تلفنی برای تردد در شهر باید علایم مشخص متعلق به آژانس و نام آژانس محل فعالیت خود را نصب کنند و در صورت درخواست پلیس مدارک کامل آژانس را همراه داشته و ارائه کنند.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

هزینه معاینه فنی خودرو افزایش می یابد

طی 3 ماه آینده 1000 دستگاه سواری کرایه ای وارد ناوگان بین شهری می شوند

5 هزار دستگاه تاکسی یورو 4 تا پایان مهر شماره گذاری می شوند

وام ۶ میلیونی برای 11 هزار تاکسیران نهایی شد

برخورد با مسافربرهای غیرمجاز/ آغاز طرح گشت زنی پلیس راهور همراه با سازمان تاکسیرانی

ایساکو KTL تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!