شرایط فروش ایران خودرو به مناسبت عید نوروز

ایران خودرو جدیدترین شرایط فروش خود را به مناسبت عید نوروز آغاز کرده است. در این طرح پیش فروش و فروش تمامی محصولات ایران خودرو به شرح جداول زیر صورت می گیرد.

بروزرسانی:

فروش فوری محصولات ایران خودرو (فروردین 97)

شرايط پیش فروش عادي اسفند 94 و فروردین 95 به ھمراه ھدایای فروش تعھدی محصولات ایران خودرو، از روز شنبه 94/12/01 لغایت 95/01/31 و یا تا زمان تکمیل ظرفیت و به شرح جداول پیوست ( جداول شماره 1 و 2 ) ارائه مي گردد.
شرایط پیش فروش عادی محصولات ایران خودرو_ اسفند 94_فروردین 95شرایط پیش فروش عادی اسفند 94 و فروردین 95-گروه پارس و گروه 405

جدول شرایط فروش قطعی محصولات ایران خودرو اسفند 94جدول شرایط فروش اعتباری قطعی محصولات ایران خودرو اسفند 94

شرايط و توضیحات بخشنامه : 

 سود مشاركت در اين بخشنامه مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداكثر تا تاريخ انقضاي دعوتنامه محاسبه خواھد شد و لذا ھرگونه تبديل و محاسبات ديگر نیز بر اساس سود مشاركت اعلامی در گویا بر اساس خودرو محاسبه خواھد شد.

 سودمشاركت در صورت انصراف مطابق جداول پیوست و بصورت سالیانه حداكثر تا زمان انقضاي دعوتنامه و چنانچه قبل از ارسال دعوتنامه باشدتا زمان انصراف براي مبلغ پیش پرداخت محاسبه خواھد شد.

در این بخشنامه، امکان صلح در صلح ( تا یک مرتبه ) فراھم می باشد .

 در این بخشنامه موعد پرداخت ودیعه دوم S7 دھم الی بیستم فروردین 95 می باشد.

نکات مھم در خصوص ھدیه فروش تعھدی: 

ھدیه فروش تعھدی صرفا به تعھداتی اختصاص می یابد که مشتریان در زمان تکمیل وجه، به صورت نقدی اقدام به واریز وجه نموده باشند و ھمچنین قرارداد منجر به انصراف نگردد.

ھدیه فروش تعھدی فقط زمانی قابل ارائه می باشد که مبغ مابه التفاوت اعلام شده در دعوتنامه، در مھلت تعیین شده پرداخت گردد و در صورت منقضی شدن دعوتنامه، ھدیه فروش تعھدی به مشتریان ارائه نخواھد شد.

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. مهدی

    باسلام لطفا شرایط پژو پارس اعتباری را جهت فروش بزارید .و 405 با مدت 60 روزه از امانی دارید که زودتر تا شب عید تحویل دهید.با تشکر