پراید همچنان در صف‌فروش ایستاده؛ خساپا با تیبا رخ‌نمایی کرد/ رشد ۴۳درصدی درآمدها

خودروساز نارنجی‌پوش میزان درآمد خود را در مقایسه با ماه گذشته ۴۳درصد صعودی بوده را به نمایش گذاشته ضمن آنکه این آمار در مقایسه با ۶ ماهه ابتدای سال جاری نیز ۴۵درصد افزایش را ثبت کرده است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

شرکت سایپا ” خساپا ” در گزارش فعالیت ماهیانه خود منتهی به شهریورماه سال جاری، میزان درآمد‌های خود که مجموع فروش «داخلی»، «صادراتی» و «درآمد ارائه خدمات» بوده را مبلغی بالغ بر ۹.۸۸۵.۳۸۲ میلیون ریال به ثبت رسانده است.

خودروساز نارنجی‌پوش میزان درآمد خود را در مقایسه با ماه گذشته ۴۳درصد صعودی بوده را به نمایش گذاشته ضمن آنکه این آمار در مقایسه با ۶ ماهه ابتدای سال جاری نیز ۴۵درصد افزایش را ثبت کرده است.

وضعیت بورس سایپا

طبق این گزارش، کارخانه کیلومتر ۱۳جاده مخصوص در شهریور ماه سال جاری بیشترین میزان فروش را در بخش داخلی «خانواده تیبا» در اختیار گرفته و در رتبه بعد «خانواده پراید» همچنان در صف فروش قرار دارد و همچنین شاهد رشد ۲۷ درصد مجموع فروش این دو محصول “خساپا” در شهریور ماه هستیم.

میزان فروش محصولات سایپا

بر پایه این گزارش، شرکت ایرانی تولید اتومبیل “سایپا” در بخش فروش‌های خارجی خود بیشترین میزان فروش برای محصول “SKD” بوده که به تعداد ۱۲۰ دستگاه به فروش رفته و به همین منظور نگاه می‌اندازیم به روند فروش محصولات این کارخانه در ۳ ماهه تابستان سال جاری:

فروش محصولات صادرات

بر اساس این گزارش، شرکت سایپا در ۶ ماه ابتدایی سال جاری بیشترین میزان فروش را در محصولات «خانواده تیبا» و «خانواده پراید» و «وانت ۱۵۱» به خود دیده که میزان فروش این ۳ محصول را در نمودار زیر به اتفاق خواهیم دید که بیشترین سهم را در این دوره خانواده تیبا در اختیار دارد.

نمودار فروش محصول

انتهای پیام/

ادامه تحویل حضوری خودرو به مشتریان سایپا

جمع بندی راهکارهای ساماندهی بازار خودرو تا پایان هفته

شماره گذاری محصولات رنو بلامانع اعلام شد

همکاری نیروی هوایی ارتش با گروه سایپا در ساخت موتور و قطعات الكترونيک/ برنامه آينده سايپا در تولید خودروهای باکیفیت و جدید، امیدبخش و اعتمادآفرين است

محبوبیت در بازنشستگی!/ بررسی کیا ریو به عنوان یکی از خودروهای دست دوم پرطرفدار

آغاز پروژه تولید نخستین خودرو شاسی‌بلند آفرودی در گروه سایپا/ SUV جدید سایپا به زودی رونمایی و سال آینده وارد بازار می‌شود

پيام تبريك مديرعامل گروه خودروسازي سايپا به وزير جديد صنعت، معدن و تجارت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!