ارائه خدمات غیر حضوری توسط امداد خودرو ایران

مدیرعامل امدادخودرو ایران از ارائه خدمات امدادی غیرحضوری به مشتریان به منظور رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و عدم نیاز مراجعه مشتری در سراسر کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سیدعباس میرحسینی ضمن تاکید بر کاهش تردد غیرضروری و نیاز به تلاش ملی و مشارکت همه مردم و نهادها جهت مبارزه با ویروس کرونا، از هموطنان خواست درخواست خدمات غیرحضوری خود را از طریق اپلیکیشن ایساکو، وب‌سایت امدادخودرو ایران و یا شماره سراسری مرکز پاسخگویی ایران‌خودرو 096440 ثبت و از خدمات متنوع خودرویی در محل، بهره‌‌مند شوند.

وی در ادامه به هوشمندسازی زیرساخت‌های مناسب امدادرسانی و امکان ارایه خدمات مکان محور خودرویی درب منزل مشتریان اشاره کرد و گفت: راه اندازی خودرو در محل و انجام تعمیرات سبک و نیمه سنگین تعمیرگاهی از جمله خدماتی است که این روزها می‌تواند به قطع زنجیره انتقال ویروس و شکست سریع‌تر این بیماری کمک کند.

گزارش خودرو

خدمات مکان محور و شبانه‌روزی امدادخودروایران شامل تعمیرات سبک و نیمه‌سنگین همچون سرویس در محل، تعویض باتری، تعویض روغن، امدادپلاس، امدادسوئیچ، امدادسریع، تعویض شیشه، تعویض تسمه تایم و… با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی است و مشتریان براساس نیاز خودروی خود می‌توانند در محل و زمان موردنظرشان این خدمات را دریافت کنند.

مدیرعامل امدادخودروایران از انجام سرویس‌های دوره‌ای خودرو درب منزل توسط خدمت «سرویس در محل» برطرف کردن مشکلات جزئی خودرو در زمان کوتاه توسط «امدادسریع» و همچنین انجام برخی تعمیرات نیمه‌سنگین همچون تعویض قطعات رادیاتور، پمپ هیدرولیک، دینام و … توسط «امدادپلاس» خبر داد.

گفتنی است شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو (ایساکو) از آغاز شیوع ویروس کرونا در اسفند ماه سال گذشته، با تکیه بر زیرساخت‌های موجود، خدمات مکان‌محور خود را بیش از پیش گسترش داد و هموطنان را تشویق به ماندن در خانه و بهره‌مندی از این خدمات کرد و خوشبختانه این خدمات با استقبال بالای مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو همچنان در حال ارائه است.

انتهای پیام/

کارمان طراحی است، کپی‌کاری نمی کنیم/ تولید خودروی برقی تا کم‌تر از ۱۸ ماه آینده

اجرای هم زمان طرح فروش فوق‌العاده و پیش‌فروش یک ساله ایران ‌خودرو

پیش فروش خودرو عامل ریزش نمادهای خودروسازان در بازار سرمایه

موتور سه استوانه جایگزین موتورهای ایران خودرو می‌شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!