پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

موتورسیکلت_125CC

برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد سند

عضو ناظر مجلس در شورای عالی ترافیک با انتقاد از افزایش تعداد فروشگاه‌های غیررسمی فروش موتور سیکلت، گفت: پلیس راهور با راکبانی که موتورسیکلت آنان فاقد سند است به شدت برخورد کند. به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از خانه ملت، مجتبی رحماندوست در واکنش به اخطار استاندار تهران مبنی با برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۲۸ مهر ۱۳۹۴

عضو ناظر مجلس در شورای عالی ترافیک با انتقاد از افزایش تعداد فروشگاه‌های غیررسمی فروش موتور سیکلت، گفت: پلیس راهور با راکبانی که موتورسیکلت آنان فاقد سند است به شدت برخورد کند.

به گزارش «پرشین خودرو» به نقل از خانه ملت، مجتبی رحماندوست در واکنش به اخطار استاندار تهران مبنی با برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد سند، گفت: برای برخورد با موتوسیکلت‌ها لازم است آنها هویت داشته باشند، لذا هویت موتورها به داشتن سند است، در واقع برخورد با موتورهای فاقد سند می‌تواند مقدمه ساماندهی وضعیت تردد موتورسیکلت‌ها در کشور باشد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: افزایش موتورسیکلت‌های فاقد سند به دلیل تعدد وجود مراکز غیررسمی فروش موتور در کشور است، این مراکز که تعدادشان کم نیست موتورهای بدون سند و در مواردی فاقد استانداردهای ایمنی را به فروش می‌رسانند.

وی افزود: البته توزیع کننده‌هایی هم در کشور موتورهای فاقد سند را به فروش می‌رسانند که این فروشنده‌ها در مواردی امکان تنظیم و تدوین سند رسمی را ندارند، لذا برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد سند می‌تواند از توزیع و فروش غیررسمی و غیرقانونی موتورسیکلت ها نیز جلوگیری کند.

این نماینده مردم در مجلس نهم، یادآور شد: اتحادیه های صنفی فروش موتورسیکلت و پس از آن وزارت کشور و استانداری ها مسئولیت مدیریت بر این گروه های شغلی را بر عهده دارند، لذا موظف به نظارت بر مراکز و نمایندگی های فروش موتورسیکلت هستند که متاسفانه کمتر نظارتی را شاهد هستیم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: پلیس راهور که پیش از این در برخورد با موتورسواران متخلف کوتاهی می کرده است، باید هم اکنون به شدت با موتورسوارانی که موتورهای فاقد سند دارند برخورد کند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ سیدحسین هاشمی استاندار تهران در نشست با رییس پلیس راهور تهران بر ساماندهی موتورسیکلت‌های تهران تاکید کرد و گفت: نسبت به برخورد با موتورسیکلت‌های فاقد سند باید اقدام شود

مجوز واردات موتور سیکلت برقی چینی

فهرستی از سریع ترین موتورسیکلت های دنیا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی