به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم که در قطعه سازی پیشرفت کرده ایم

نماینده مردم اهواز در مجلس در حاشیه بازدید از کروز گفت: باور نمی کردم یک شرکت قطعه سازی ایرانی، ۲۵۰۰ قطعه نیاز صنعت خودرو را از واردات بی نیاز کند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

یک نماینده مجلس گفت: به عنوان یک ایرانی به خودم می بالم که در صنعت قطعه سازی تا این میزان پیشرفت کرده ایم و کروز در این امر پیشتاز است.

مجتبی یوسفی نماینده مردم اهواز در مجلس شورای اسلامی به همراه چند تن از مشاوران خود از سایت شماره 2 شرکت کروز، فعالیت‌ها و خطوط تولید و مراکز طراحی و تولید دستگاه‌های صنعتی این بنگاه اقتصادی بازدید به عمل آورد.

در این بازدید که با توضیحات مدیران بخش‌های مختلف همراه بود، یوسفی و سایر همراهان با نحوه فعالیت‌ها و مدیریت بهره وری و نظارت بر کیفیت در این شرکت آشنا شدند. یوسفی در حاشیه بازدید از قطعه سازی کروز گفت: در بازدید از قطعه سازی کروز به عنوان نایب رییس حمایت از صنعت و صنعتگر باور نمی کردم که در یک شرکت قطعه سازی ایرانی ، ۲۵۰۰ قطعه نیاز صنعت خودرو با حضور متخصصین جوان ساخته و کشور را از واردات قطعه بی نیاز کند .

نایب رییس فراکیسیون حمایت از صنعت و صنعتگر در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تفاوت در یک شرکت با یک شرکت در نوع ماشین آلات نیست، در نوع نیروی تکنسین و متخصص است، تصریح کرد: به عنوان یک ایرانی به خودم‌می بالم که در صنعت قطعه سازی تا این اندازه پیشرفت کرده ایم، وظیفه ما به عنوان نماینده مجلس این است که از شرکتی مثل کروز که در داخلی سازی قطعات تا این اندازه پیشرفت داشته است حمایت کنیم.

نماینده مردم اهواز با انتقاد از قوانین دست و پاگیر و تصمیمات خلق الساعه اظهار داشت: در تامین منابع ارزی مبلغی بالغ بر ۳۲ میلیارد تومان ارز ۴۲۰۰ تومانی برای وارداتی که حتی نیاز کشور نیست، اختصاص می یابد اما صنعتگران را از این منابع ارزی محروم می کنیم. وی با تاکید بر اینکه نمایندگان مجلس در کنار صنعت قطعه سازی و سایر صنایع ایستاده اند؛ خاطرنشان کرد: از قطعه سازانی همچون کروز که در این شرایط تحریم های ظالمانه علیه ملت ایران با سخت کوشی همچنان پای کار ایستاده اند هم افتخار می کنیم هم برای تداوم فعالیتشان حمایت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

مرکز تحقیقات کروز یکی از نقاط قوت این مجموعه است

کروز طراحی، تولید و کالیبراسیون ای سی یو را در ایران انجام می دهد

امسال 23 میلیون قطعه به خودروسازان تزریق کردیم

شیوه مدیریت در کروز برای سایر صنایع الگو شود

کروز به 12 هزار سرمایه انسانی خود توجهی ویژه دارد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!