استفاده از ظرفیت شرکت های دانش بنیان عامل ارتقای سطح کیفی قطعات خودرو

به گفته عضو انجمن همگن قطعه سازان، داخلی سازی و تولید قطعات حساس الکترونیکی خودرو با استفاده از ظرفیت و تخصص شرکت‌های دانش بنیان، ارتقای بسیار مناسبی داشته است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

بهرام بهادری عضو انجمن همگن قطعه سازان اظهار کرد: قطعات خودرویی که به ویژه قطعات حساس الکترونیکی که هم اکنون تولید می‌شود با استفاده از ظرفیت و تخصص شرکت‌های دانش بنیان، ارتقای بسیار مناسبی داشته است.

عضو انجمن همگن قطعه سازان استان تهران گفت:ما توانستیم با استفاده بهینه از موقعیت تحریم، واحد‌های طراحی، مهندسی و پژوهش را به روزتر کرده و قطعات مورد نیاز صنعت خودروسازی کشور که پیش از این وارد می‌شد، در داخل تولید کنیم.

وی بیان کرد: قطعاتی که در میز دوم، ساخت داخل تولید کردیم حتی در کلاس A بوده که در این باره مدیون جوانان با پشتکار بالا و مجهز به دانش روز هستیم.

بهادری گفت: اگر حمایت‌های لازم از طرف دولت، وزارت صمت و خودروسازان ادامه دار باشد این قول را می‌دهم که قطعات بهتر و با کلاس بالاتری تولید کنیم.

وی افزود: اگرچه شرایط از لحاظ اقتصادی بسیار سخت است، اما به عنوان یک قطعه ساز راضی هستم، زیرا توانستیم با استفاده از این شرایط، نیرو‌های جدید و متخصصی را استخدام و قطعات بهتری تولید کنیم، ضمن این که شرایط از نظر تولید کیفی هر روز در مقایسه با روز قبل در حال بهتر شدن است.

عضو انجمن همگن قطعه سازان استان تهران گفت: اگرچه مشکلات تأمین مالی و مواد اولیه پیش روی قطعه سازان وجود دارد، اما شرایط به گونه‌ای است که نمی‌توانیم کنار بکشیم بلکه باید با شرایط بسازیم و پیش برویم.

انتهای پیام/ منبع: صدا و سیما

دلالان، کاهش ارزش پول ملی و تغییر نرخ ارز، عوامل افزایش قیمت خودرو

تدوین طرحی برای صنعت خودروسازی در مجلس

تامین بخشی از تقاضا در بازار قطعات و لوازم یدکی از طریق قاچاق!

فولادسازان عامل گرانی خودرو در بازار

امکان تولید برخی از قطعات خودروهای وارداتی در کشور

یک پیشنهاد متفاوت برای صنعت خودرو و قطعه سازی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!