احتمال لغزندگی در جاده ها در پی بارندگی و برودت هوا

به گفته رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهور، به علت بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی در جاده‌ها وجود دارد و رانندگان باید با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در جاده‌ها تردد کنند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سرهنگ احمد شیرانی اظهار کرد: با توجه به هشدار هواشناسی مبنی بر بارندگی و کاهش شدید دما در قسمت‌هایی از نیمه غربی و شمالی و شمال شرقی از امروز تا پایان هفته، به هموطنان توصیه می‌شود از سفر‌های غیرضروری در جاده‌های این استان‌ها خودداری و در صورت سفر حتما تجهیزات زمستانی خودرو خصوصا زنجیر چرخ را همراه داشته باشند.

وی ادامه داد: با توجه به بارندگی و برودت هوا احتمال لغزندگی جاده‌ها متصور است و رانندگان باید با احتیاط کامل و رعایت سرعت مطمئنه در این جاده‌ها تردد نمایند. توصیه می‌گردد قبل از حرکت از پر بودن باک سوخت خودرو اطمینان حاصل کنند.

سرهنگ شیرانی یادآور شد: تیم‌های پلیس راه و همکاران زحمتکش در بخش‌های راهداری و سایر سازمان‌های امدادی آمادگی کامل برای خدمت رسانی و امداد را کسب کردند و در تلاش هستند در طول جاده‌ها مشکلی ایجاد نشود.

وی تاکید کرد: رانندگان با تیم‌های پلیس راه و سایر سازمان‌های امدادی همکاری لازم را داشته باشند و قبل از سفر از آخرین وضعیت جاده‌ها مطلع شوند و به اطلاعیه‌های صادره در خصوص وضعیت جاده‌ها توجه کنند.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

لاماری راین ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!