تدریس رشته «خدمات پس از فروش خودروهای سبک» در مقطع متوسطه

رشته «خدمات پس از فروش خودروهای سبک» در فهرست رشته‌های مقطع متوسطه قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پس از مشارکت فعال شرکت خدمات پس از فروش ایران خودرو با وزارت آموزش و پرورش در تدوین محتوای آموزشی و تصویب سرفصل، رشته خدمات پس از فروش خودروهای سبک در فهرست رشته های مقطع متوسطه قرار گرفت. این رشته از مهر ماه دانش‌آموز می‌پذیرد.

این مجموعه در اسفند ماه سال گذشته به دعوت شورای برنامه‌ریزی و تالیف کتب درسی وزارت آموزش و پرورش در یک مشارکت فعال، به تدوین محتوای آموزشی و منابع درسی مرتبط با خدمات پس از فروش خودروهای سبک پرداخت که با تایید محتوای مذکور، به دستور شورای عالی آموزش و پرورش، این رشته به عنوان یکی از رشته‌های شاخه کار و دانش به آموزش متوسطه کشور افزوده شد.

این رشته از مهر ماه در مقطع متوسطه پذیرش خواهد داشت و علاقه‌مندان می‌توانند پس از تحصیل در آن و کسب دانش و تجربه کاملا مرتبط، با دریافت دیپلم در مراکز خدمات پس از فروش صنعت خودرو مشغول به کار شوند.

این سازماندهی و تغییرات توسط ایساکو، فرآیند طی مسیر رشد مهارت را در مشاغل مورد نیاز خدمات پس از فروش نظیر پذیرشگر و مسوول انبار و سرویس‌کار و امدادگر به نحو چشمگیری اقتصادی خواهد کرد و عملکرد عیب‌یابی و ارایه خدمات پس از فروش، تسهیل و تسریع خواهد شد تا در آینده‌ای نزدیک همسویی در آموزش و محتوا، باعث رشد در زمینه خدمات پس از فروش صنعت خودرو و به تناسب آن افزایش رضایت مشتریان شود.

گفتنی است، مرکز آموزش فنی شرکت ایساکو، به عنوان بزرگ‌ترین مرکز آموزشی در خاورمیانه در زمینه خدمات پس از فروش خودرو، علاوه بر این اقدام، برنامه‌های مشترکی نیز با دانشگاه‌های صنعتی شریف، خواجه نصیرالدین طوسی و دانشگاه فنی و حرفه‌ای به منظور ارتقای سطح آموزش در زمینه مرتبط خود، اجرا کرده و افزون بر این، اقلامی مانند موتور انژکتوری، گیربکس دستی و مجموعه فرمان را با هدف افزایش کیفیت آموزشی و تربیت نیروی انسانی ماهر و مجرب به هنرستان‌ها و مراکز فنی و حرفه‌ای استان‌های کم برخوردار اهدا کرده است.

انتهای پیام/

حذف قرعه کشی خودرو چقدر جدی است؟

هایما S7 پلاس تنها خودرو با چهار ستاره کیفی

آزمون موتورهای یورو ۶ در شرکت تحقیقات موتور ایران خودرو

افزایش تزریق واکسن کرونا به کارکنان به دوهزار دوز در روز با همکاری وزارت بهداشت

آغاز واکسیناسیون کارکنان گروه صنعتی ایران خودرو/ خانواده‌ها در نوبت بعدی

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!