یکسال از توقف تولید و آخرین طرح فروش پراید می‌گذرد/ قيمت پرايد را مالکان آن در بازار تعيين مي‌کنند‌

معاون بازاريابي و فروش گروه خودروسازي سايپا درخصوص افزايش قيمت خودرو در بازار گفت: قيمت‌هايی که برای خودروها در بازار آزاد اعلام می شود، به‌نوعي عددسازي دلالان و واسطه‌ها است و قيمت مصوب خودرو در شرکت های خودروساز بسيار كمتر از این اعداد است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

حسين كاظمي طرقی افزود: در روزهاي اخير قيمت پرايد همچون ساير خودروها در بازار دچار نوسان شده كه متاسفانه برخي آن را منتسب به سايپا دانسته‌اند، اين در حالي است كه سایپا یکسال است که تولید انواع پراید را متوقف کرده و خودرو پرايد را به بازار عرضه کرده و پس از آن هیچ فروشی نداشته است.

وي ادامه داد: همانگونه كه پيشتر نيز بارها اعلام كرده‌ايم، قيمت بازار خودروها توسط واسطه‌ها و سودجويان تعيين مي‌شود و برآوردها حاكي از عدم استقبال جامعه از اين عددسازي‌ها و وجود ركود در بازار خودرو است.

معاون بازاریابی و فروش سایپا از افزایش عرضه خودرو توسط خودروسازان در ماه های اخیر خبر داد و گفت: گروه خودروسازی سایپا با برنامه ریزی های موثر در زمینه افزایش تولید و عرضه، موفق شده است تا توازنی در عرضه و تقاضا ایجاد کند، به شکلی که برخی از محصولات این گروه خودروسازی در طرح های فروش اخیر، از فرآیند قرعه کشی خارج شده و به تمامی متقاضیان خودرو تعلق گرفته است.

وی افزود: این روند همچنان ادامه خواهد داشت و امیدواریم حمایت‌های لازم از صنعت خودروسازی به ویژه در شرایط دشوار تحریم و کرونا انجام شود تا با افزایش تنوع و تیراژ تولید شاهد حذف واسطه گری از بازار خودرو باشیم.

انتهای پیام/

تیگو 7 موفق به دریافت 5 ستاره کیفی شد

ساز افزایش قیمت دوباره کوک شد! / چه کسی ترمز افزایش قیمت را می کشد؟

پیام تبریک مدیرعامل گروه سایپا به وزیر جدید صنعت، معدن و تجارت

توليد خودروي شاهين به ۱۵۰ دستگاه در روز رسيد

شرایط پیش فروش محصولات زامیاد اعلام شد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!