حضور ایران در نمایشگاه های بین المللی فرصتی استثنایی است!

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی حضور ایران در نمایشگاه بین المللی خودرو مسکو را فرصتی استثنایی دانست.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

مصطفی رضا حسینی قطب آبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در تشریح سفر خود به همراه وزیر صنعت، معدن و تجارت به مسکو، به حضور در افتتاحیه نمایشگاه بین المللی خودرو و قطعات خودرو اشاره کرد و گفت: این سفر با توجه به شرایط کنونی کشورمان از اهمیت خاصی برخوردار بود که باید به چند نکته اشاره کرد؛ نخست آنکه در این سفر فرصتی ایجاد شد که ایران بتواند دستاوردها و موفقیت های خود را به بسیاری از کشورها از جمله کشورهای دوست و کشورهای صاحب نام نشان دهد.

نماینده مردم شهر بابک در مجلس شورای اسلامی با اشاره به بررسی موضوعات دیگری مانند کشتی سازی و… در این سفر، افزود: از حدود 550 غرفه موجود در این نمایشگاه، 50 غرفه متعلق به جمهوری اسلامی ایران بود؛ قطعه سازان مختلف از ایران با برندهای مختلف در نمایشگاه مذکور حضور داشتند و با عرضه محصولات مناسب موفقیت و پیشرفت ایران در شرایط تحریمی را به نمایش گذاشتند.

وی با بیان اینکه در حوزه هواپیماسازی، هلیکوپترسازی و کشتی سازی نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است که به موقع به سمع و نظر مردم میرسد، اضافه کرد: همه قطعه سازان از حضور در این نمایشگاه ابراز خرسندی کردند و قراردادهای مناسبی نیز منعقد شد که این موضوع نوید اشتغال در داخل کشور و ارزآوری بسیار خوبی را برای کشور به همراه دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم با اشاره به جلسه با وزاری مختلف روسیه و… یادآور شد: آنها نیز از حضور ایران ابراز خرسندی کردند و بر ارتباطات بیشتر در حوزه های مربوط تاکید کردند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با اشاره به ضرورت اعتماد به بخش خصوصی، تصریح کرد: مجلس و دولت باید به این بخش توجه کنند زیرا تمام جهان به این بخش تکیه کرده است.

وی فرصت به دست آمده برای معرفی ایران به دنیا را استثنایی دانست و ادامه داد: ما این موفقیت را در وهله نخست مدیون راهبردها و هوشمندی مقام معظم رهبری هستیم، زمانیکه از نزدیک با دنیای بیرون ارتباط برقرار می کنیم، به راحتی شان و جایگاه کشور را در سایه پیشرفت و موفقیت می بینیم و به خود به دلیل داشتن رهبری حکیم و فرزانه می بالیم زیرا سال های پیش این روزها را می دیدند و تاکید بر عدم وابستگی به دیگران و توجه به دانش بنیان و جوانان داشتند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه یک دیپلمات خوب می تواند نگاه دیگران در خارج از مرزها را نسبت به جمهوری اسلامی ایران تغییر دهد، ادامه داد: ما این موضوع را با حضور دکتر جلالی به خوبی حس کردیم سفیر ایران در روسیه توانسته اعتماد بخش های خصوصی و… را به خوبی جلب کند.

انتهای پیام/ منبع: خانه ملت

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!