برگزاری انجمن تکنولوژی برای اولین بار برای مالکان خودروی تیگو 8 پرو

با توجه به پیشرفت قابل توجه تکنولوژی در سال های اخیر و ابداع انبوهی از الگوهای تکنولوژی، ورود این موج فناوری به زندگی مردم غیر قابل اجتناب است؛ و امروزه ما به عنوان مصرف کننده در هر نقطه ایی از زندگی شاهد حضور فناوری و تکنولوژی هستیم.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

همانطور که به روز بودن و بهره مندی از فناوری لازمه بقا و رشد شرکت های بزرگ است، در سال های اخیر حتی خودروسازهای مطرح جهانی نیز همواره بودجه بالایی را به منظور بکارگیری تکنولوژی در خودروها اختصاص داده اند.

حال سوال اینجاست که آیا خودروسازان برجسته به چه میزانی سبک استفاده از این تکنولوژی ها را برای کاربران ساده تر و جذاب تر کرده اند؟ به طور مثال رابط کاربری استفاده شده در محصولات ب ام و تا قبل از سال 2018 به میزان قابل توجهی سخت بود و کاربران این موضوع را به اطلاع شرکت مذکور قرار داده و در بروز رسانی های بعدی رابط کاربری بهبود قابل توجهی داشت.

توجه به نیاز واقعی مخاطب در تجربه استفاده از خودرو بخصوص امکانات و فناوری های هوشمند در خودرو، شرکت های خودروسازی را در مسیر موفقیت بیشتر قرار خواهد داد.

برند لوکس فونیکس کمتر از یک سال است که به بازار خودرو معرفی شده است، با توجه به بهره مندی محصولات این برند به فناوری های بروز و جهانی و کیفیت قابل توجه محصولات، در این مدت کوتاه نظرات و بازخوردهای مثبتی را از سوی مشتریان دریافت کرده است؛ خودرو تیگو 8 پرو به عنوان پرچمدار فعلی این برند با بهره مندی از انبوهی از امکانات راداری ADAS نظیر LDW,BSD,LKA,ICA,ACC,FCW,AEB,RCTA,RCTA,DOW,TSR,IHC و هوش مصنوعی نظیر سیستم دستیار صوتی و… در بازار خودروی ایران جزء پیشرفته ترین خودروهای این کلاس دسته بندی می شود.

در این راستا برند فونیکس با اعلام فراخوان به مالکان علاقه مند به تکنولوژی ، از آن ها برای شرکت در انجمن تکنولوژی دعوت کرد تا با شرکت در این ایونت تکنولوژی با تمامی فناوری های ریز و درشت این شاسی بلند جذاب مجددا آشنا شوند و مسائل و سوالات خود را با افراد مسئول در میان بگذارند.

فونیکس به عنوان برندی پیشرو در زمینه تکنولوژی برای اولین بار در ایران اقدام به برگزاری این رویداد تکنولوژی کرده است و با ایجاد بستر ارتباط پایدار و سازنده با مشتریان خود اقدام به اتخاذ تصمیمات ارزشمند در راستای پوشش نیاز واقعی مصرف کنندگان این برند کرده است.

یکی از استراتژی های برند فونیکس حفظ ارتباط مستقیم و دریافت بازخوردهای کاربران به منظور ارتقای سطح رضایت حداکثری مشتریان این برند است.

فونیکس : https://www.instagram.com/fownix.official/
تیگو8پرو: https://www.instagram.com/fownix.official/
شاسی بلند: https://www.instagram.com/fownix.official/

لاماری ایلیا ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!