پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تاکسی

نرخ کرایه تاکسی های فرودگاه مهرآباد شناور شد

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای فاز اول طرح شناور شدن نرخ کرایه تاکسی‌ها از فرودگاه مهرآباد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو  اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه از روز گذشته سه شنبه 29 شهریورماه جاری، نرخ کرایه تاکسی های مهرآباد شناور شده است، گفت: در نظر داریم […]

سبحان قالیباف
چهارشنبه - ۳۰ شهریور ۱۴۰۱

مدیر عامل سازمان تاکسیرانی شهر تهران از اجرای فاز اول طرح شناور شدن نرخ کرایه تاکسی‌ها از فرودگاه مهرآباد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو 

اسماعیل بیگی مدیرعامل سازمان تاکسیرانی با بیان اینکه از روز گذشته سه شنبه 29 شهریورماه جاری، نرخ کرایه تاکسی های مهرآباد شناور شده است، گفت: در نظر داریم کم کم این نرخ شناور به تاکسی های خطی تسری یابد.

وی بیان کرد: در مورد نحوه شناور شدن نرخ کرایه ها با بیان اینکه بارکدهای دو بعدی طراحی شده که مسافران می توانند بصورت الکترونیک کرایه را پرداخت کنند، افزود: بر اساس این طرح، پرداخت کرایه در زمان اوج سفر با زمان عادی متفاوت است و نرخ کرایه در زمان معمول که اوج سفرها و ترافیک نیست، کمتر است.

اسماعیل بیگی افزود: بر اساس مصوبه شورای شهر نرخ کرایه شناور تا سقف 30 درصد می‌تواند افزایش یابد، البته این بدین‌ معنا نیست که در همه سفرها این افزایش 30 درصد اعمال می‌شود؛ بلکه در ساعت 16 با توجه به الگوی سفر 10 درصد افزایش یابد یا مثلا در ساعت 18، نرخ کرایه 25 درصد افزایش یابد.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی