پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

بازار خودرو

داستان حساب های وکالتی خریداران خودرو به کجا رسید؟

سازمان بازرسی کل کشور، در نامه‌ای خواستار رفع مسدودی وجوه حساب‌ های وکالتی متقاضیان طرح اولویت ‌بندی خرید خودرو‌های وارداتی و تولید داخل شد. به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو ستار شیرعالی بازرس کل امور بانک‌ ها و بیمه سازمان بازرسی، در نامه‌ای هشداری به مدیران عامل بانک‌ها و موسسه‌های مالی کشور، خواستار رفع مسدودی […]

سبحان قالیباف
سه شنبه - ۵ اردیبهشت ۱۴۰۲

سازمان بازرسی کل کشور، در نامه‌ای خواستار رفع مسدودی وجوه حساب‌ های وکالتی متقاضیان طرح اولویت ‌بندی خرید خودرو‌های وارداتی و تولید داخل شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

ستار شیرعالی بازرس کل امور بانک‌ ها و بیمه سازمان بازرسی، در نامه‌ای هشداری به مدیران عامل بانک‌ها و موسسه‌های مالی کشور، خواستار رفع مسدودی وجوه حساب‌های وکالتی متقاضیان طرح اولویت‌ بندی خرید خودرو‌های وارداتی و تولید داخل شد.

وی در این نامه بر این نکته تاکید کرد که به‌رغم انجام اولویت‌بندی متقاضیان طرح و ضرورت رفع مسدودی این حساب‌ها در صورت انصراف و درخواست متقاضیان که مورد پیگیری مکرر سازمان حمایت از تولیدکنندگان و مصرف کنندگان و تأکید وزارت صمت و بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده، متأسفانه اقدام لازم از سوی شبکه بانکی برای رفع مسدودی وجوه حساب‌های مذکور انجام نشده و این موضوع موجب نارضایتی و طرح شکواییه‌های متعدد از سوی متقاضیان به سازمان بازرسی گردیده است.

شیرعالی در راستای اجرای بند (ج) ماده 11 قانون تشکیل سازمان بازرسی کل کشور و ماده 42 آیین‌نامه اجرایی این قانون، خطاب به مدیران عامل بانک‌ها تاکید کرد تا به منظور پیشگیری از تداوم تخلف و سوءجریان و تشدید نارضایتی در آحاد جامعه، نسبت به رفع مسدودی حساب‌های متقاضیان مذکور به قید فوریت اقدام شود و گزارش آن با ذکر آمار، ظرف مدت هفت روز کاری، ارائه گردد.

انتهای پیام/ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی