شرایط فروش نوروزی محصولات سایپا با تحویل 10 روزه

مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا از تحویل 10 روزه خودرو در شرایط فروش نوروزی محصولات سایپا خبر داد. شرایط فروش نوروزی سایپا به شرح جداول زیر است.

رضا تقوی، مدیر بازاریابی و فروش گروه سایپا ضمن اعلام این خبر افزود: در راستای جلب رضایت مشتریان و به منظور استفاده هموطنان از خودرو در ایام عید نوروز، گروه خودروسازی سایپا اقدام به تحویل 10 روزه خودروها با شرایط مناسب و تسهیلات ویژه نموده است.

بروزرسانی: فروش نوروزی محصولات سایپا (نوروز 96)

مدیر بازایابی و فروش گروه خودروسازی سایپا در تشریح این شرایط گفت: در این طرح مدل 95، تسهیلات قرض الحسنه، تحویل 10 روزه، بازپرداخت های 32 ماهه تسهیلات بدون ضامن و… از شرایط فروش نوروزی محصولات می باشد.

وی افزود: هموطنان گرامی می توانند با مراجعه به نمایندگی های مجازگروه سایپا در سراسر کشور  اقدام به ثبت نام و تحویل خودرو نمایند.

گزارش خودرو

در این طرح سراتو اتوماتیک و دنده ای نیز با مدل 95 عرضه میگردد .

شرایط فروش فوری و اعتباری سایپا_نوروز 95

شرایط فروش فوری سایپا_نوروز 95شرایط فوری اعتباری سایپا 131_نوروز 95شرایط فوری اعتباری سایپا 111_نوروز 95 شرایط اعتباری تیبا 2_نوروز 95 شرایط اعتباری تیبا SX_نوروز 95

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!
  1. عباس خلیلی

    سلام خسته نباشید من 14سال در یک شرکت خدماتی کار می کنم حاصل زحمت من 150000000از خودم دارم وکسی را هم ندارم نه برادر ونه خواهر نه عمو ی و نه دایی خودم با یک بچه 6سال زندگی می کنم شما به من کمک کنید به عنوانوباقی را حال ندارم که ماشین بگیرم حال اگر شما به من کمک کنید تا پول های را واریکنم من منتظر جواب شما هستم وشماره موبایل 09157500739و ایمیلم را داریم شما دستتان باز است