پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

نمایشگاه قطعات خودرو

حضور 18 شرکت گروه خودروسازی سایپا در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو مشهد

18 شرکت‌ گروه خودروسازی سایپا در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد، حضور خواهند داشت.

فاطمه علی اصغری
چهارشنبه - ۲۴ آبان ۱۴۰۲

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز، در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته مشهد که از 24 الی 27 ‌آبان ماه برگزار می‌شود، شرکت‌های سازه گستر سایپا، مگاموتور،‌ سایپا یدک، رادیاتور ایران، پلاسکوکار، سایپاپرس، سایپا آذین، سایپا شیشه، رینگ سایپا، ایندامین سایپا، ایدکو پرس، سایپا آذربایجان، بهران موتور، سمتکو، رافکو، همراه خودرو، سنان شیمی سایپا و سایپا خزر در مساحت تقریبی 14325 متر، حضور پررنگ و فعالانه خواهند داشت و دستاوردها و توانمندی مجموعه‌های خود را در معرض دید عموم قرار می‌دهند.

شرکت‌های گروه خودروسازی سایپا در نمایشگاه یاد شده، ظرفیت‌ و پتانسیل سازندگان داخلی را در راستای همکاری‌های مشترک، بررسی و ارزیابی خواهند کرد و قطعا این امر می‌تواند منجر به بهره‌گیری بیشتر از توان مهندسان داخلی، توسعه صنعت خودرو و بی‌اثرشدن تحریم‌های ظالمانه شود.

در بیست و سومین نمایشگاه بین‌المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته،‌ شرکت مگاموتور برای اولین بار موتور N20  را رونمایی خواهد کرد و همچنین بازدیدکنندگان و به خصوص آنهایی که تقویت پیشرانه محصولات سایپا را پیگیری می‌کردند،‌ می‌توانند موتور M15GSI ، M15TC ، ME16 وM24  پلاس را از نزدیک ببینند و با نقاط قوت آنها آشنا شوند. در این راستا علاقمندان، متخصصان و دست اندرکاران صنعت خودرو و قطعه سازی کشور می‌توانند در جریان آخرین دستاوردها، محصولات و توانمندی‌های ساخت داخل،‌ قرار گیرند.

شرکت سازه‌گسترسایپا نیز، با هدف تعامل با ذی‌نفعان، بهره‌مندی از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل شرکت‌های دانش بنیان و فناور، نمایش توانمندی‌ها و تعمیق ساخت داخل قطعات، حمایت از توسعه تولید قطعات بر پایه فناوری‌های برتر و نمایش توانمندی‌ها و همچنین عمق خودکفایی قطعات و کاهش ارزبری آن‌ها در این نمایشگاه حاضر خواهد شد. شرکت سازه‌گستر در حوزه‌های قطعات برق و الکترونیک، مواد و روش‌های تولید پیشرفته پلیمری، فلزی، غیرخودرویی و حوزه‌های آموزش در زنجیره تامین، ساخت داخل و سایر فناوری‌های پشتیبان حوزه صنعت قطعه‌سازی در این نمایشگاه حضور چشمگیری خواهد داشت.

گفتنی است بیست و سومین نمایشگاه بین المللی قطعات خودرو و صنایع وابسته از ساعت 16 الی 21 در محل نمایشگاه بین المللی مشهد آماده بازدید علاقه‌مندان است.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی