پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

تایر-لاستیک خودرو

فعالیت سامانه آنلاین ثبت نام خرید لاستیک خودرو آغاز شد

اتاق اصناف ایران از راه‌اندازی سامانه آنلاین ثبت نام خرید لاستیک خودرو با هدف ساماندهی و شفاف‌سازی فرآیند فروش لاستیک خبر داده است.

فاطمه علی اصغری
چهارشنبه - ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو؛

در جدیدترین اخبار داخلی، اتاق اصناف ایران ضمن اعلام راه‌اندازی سامانه آنلاین پیش ثبت‌نام لاستیک خودرو، هدف از این کار را حذف واسطه‌ها و تسهیل فرآیند توزیع لاستیک اعلام کرده که به‌گفته اتاق اصناف، به ساماندهی و شفافیت بازار لاستیک منجر می‌شود.

محمود بنانژاد، دبیرکل اتاق اصناف ایران با تاکید بر افزایش شفافیت فرآیند توزیع تایر در بستر سامانه توزیع اینترنتی لاستیک، ابراز امیدواری کرد که با رفع مشکلات مدت اخیر، عرضه لاستیک در اندازه‌های پرمصرف آن در این سامانه افزایش یابد تا این بازار به ثبات و آرامش برسد.

به‌گفته وی، متقاضیان لاستیک از این به بعد می‌توانند قبل از مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها، با ثبت آنلاین اطلاعات و درخواست خود در نشانی اینترنتی kala.ntsw.ir، یک کد رهگیری دریافت کرده و با ارائه آن به فروشنده، به‌سادگی لاستیک‌های مد نظر خود را با قیمت مصوب دریافت کنند. گفتنی است، لیست فروشگاه‌های مجاز عرضه‌کننده لاستیک با قیمت مصوب نیز در سامانه مذکور وجود دارد.

لازم به ذکر است که در حال حاضر و در این وب‌سایت، هیچ محصولی برای عرضه موجود نیست؛ اما انتظار بر این است که در آینده نزدیک و با تکمیل زیرساخت‌های لازم و افزایش عرضه، این سامانه عملیاتی شده و نقش مهمی در شفاف‌سازی فرآیند توزیع لاستیک ایفا کند.

انتهای پیام/

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی