تعویض خودرو فرسوده با تسهیلات بدون بهره

طرح تعویض خودرو فرسوده هر ساله توسط سایپا اجرا می شود ولی امسال این خودورسازی تسهیلاتی بدون بهره به صورتی لیزینگی و اعتباری در نظر گرفته است که تا 60 درصد قیمت خودرو را شامل می شود.

به گزارش سایپا نیوز، گروه خودروسازی سایپا در راستای انجام مسئولیت های اجتماعی خود و با هدف کاهش آلودگی هوا اقدام به انجام طرح جایگزینی خودروهای فرسوده با شرایط جدید در سال جاری کرده است.

در این طرح میزان تسهیلات بسیار مناسب و تا سقف 60 درصد قیمت خودرو به دو صورت تسهیلات بدون بهره و کم بهره به مشتریان تعلق می گیرد و مدت بازپرداخت آن از یک تا چهار سال بر اساس خواست مشتریان صورت می پذیرد.

با توجه به شرایط فوق استقبال خوبی از سوی مشتریان در سال جاری صورت گرفته است به نحوی که از زمان آغاز طرح تا کنون نسبت به مدت مشابه با رشد 100درصدی مواجه بوده است.

این طرح در دو نوع لیزینگی و اعتباری انجام می شود و در فروش لیزینگی تا سقف 48 ماه و در فروش اعتباری تا سقف 24 ماه می باشد , مدت زمان تحویل خودروی جایگزین به مشتریان محترم بصورت تحویل فوری می باشد .

در روش اعتباری نیازی به معرفی ضامن نمی باشد و در روش لیزینگی نیز برای انواع خودروی پراید تا سقف 100 میلیون ریال و برای انواع خودروی تیبا تا سقف 120 میلیون ریال نیازی به معرفی ضامن نمی باشد.

مشتریان محترمی که سن خودروی فرسوده آنها از سال 1359 الی 1384 شمسی و معادل میلادی آن می باشد می توانند در این طرح جهت دریافت خودروی جایگزین شرکت نمایند.

گفتنی است در این طرح ارزش خودروی فرسوده 2.5 میلیون تومان محاسبه می شود.

افزایش رضایت مشتریان ، هدف اصلی سایپا یدک

پیش فروش محصولات سایپا (خرداد 95)

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!