پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

ایران خودرو _عمان_دنا_رانا

ایران خودرو در نمایشگاه خودرو لبنان

گروه صنعتی ایران خودرو نیز با هدف توسعه بازارهای صادراتی در نمایشگاه تخصصی خودرو لبنان حضور دارد و محصولاتی مانند دنا، رانا و سمند را در معرض نمایش قرار می دهد. نمایشگاه تخصصی خودرو،صنایع و محصولات جانبی از چهارم تا هفتم آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی بیروت برگزار می شود. در نمایشگاه […]

میلاد میرعابدینی
دوشنبه - ۳ آبان ۱۳۹۵

گروه صنعتی ایران خودرو نیز با هدف توسعه بازارهای صادراتی در نمایشگاه تخصصی خودرو لبنان حضور دارد و محصولاتی مانند دنا، رانا و سمند را در معرض نمایش قرار می دهد.

نمایشگاه تخصصی خودرو،صنایع و محصولات جانبی از چهارم تا هفتم آبان ماه در مرکز نمایشگاه های بین المللی بیروت برگزار می شود. در نمایشگاه خودرو لبنان انواع خودرو، قطعات یدکی و مواد اولیه تولید قطعات عرضه خواهد شد.

گروه صنعتی ایران خودرو نیز با هدف توسعه بازارهای صادراتی در نمایشگاه خودرو لبنان حضور داشته و محصولاتی مانند دنا، رانا و سمند را در معرض نمایش قرار می دهد.

معاونت صادرات ایران خودرو اخیرا تعداد محدودی از محصولات را به منظور معرفی و نیاز سنجی بازار به کشور لبنان صادر کرده  است. در این راستا نمایندگی فروش و خدمات پس از فروش محصولات ایران خودرو در لبنان راه اندازی شده است.

بر اساس نیاز سنجی انجام شده بازار لبنان با توجه به حضور برندهای مطرح جهانی به شدت رقابتی بوده و خودروهای دنده اتوماتیک مورد توجه مشتریان این کشور است.

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی