حضور ایران خودرو با محصولات جدید در نمایشگاه خودرو اصفهان

مراسم گشایش سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان در سالن گروه صنعتی ایران خودرو برگزار شد.

به گزارش ایکو پرس، نمایشگاه خودرو اصفهان با حضور مدیران ایران خودرو ،سرپرست مرکز روابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت ومدیر عامل شرکت نمایشگاه های اصفهان در سالن گروه صنعتی ایران خودرو گشایش یافت.

گروه صنعتی ایران خودرو علاوه بر مدل های جدید محصولات خود ، دو محصول پژو 2008 و پژو 508 از شرکت ایکاپ را نیز در معرض دید عموم قرار داده است. خودروهای هایما توربوشارژ،H30 کراس ، سوزوکی گرند ویتارا فیس لیفت، پژو 207 جدید، رنو کپچر 2017، تندر 90 پلاس و سورن جدید توربوشارژ از جمله مدل های جدید از محصولات ایران خودرو هستند که در سالن ایران خودرو در نمایشگاه خودروی اصفهان در معرض دید علاقمندان قرار گرفته اند.

همچنین گروه صنعتی ایران خودرو برای بازدیدکنندگان از سالن خود در نمایشگاه اصفهان طرح فروش ویژه نیز در نظر گرفته است. در این طرح فروش ویژه خودروی دانگ فنگ H30 کراس پیش فروش می شود ضمن اینکه خودروهای پژو 405، پژو 206 تیپ2 و تندر 90 با گیربکس اتوماتیک نیز به صورت اعتباری عرضه می شود. فروش نقدی محصولات ایران خودرو با هدیه ی ویژه ، جهت مشتریان نیز در 17 نمایندگی حاضر در سالن ایران خودرو در نمایشگاه اصفهان صورت می گیرد.

گفتنی است سیزدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت خودرو اصفهان از روز سه شنبه 5 بهمن ماه 95 آغاز به کار کرده و تا روز 8 بهمن ماه پذیرای علاقمندان خواهد بود.

ایران خودرو در صدر 100 شرکت برتر ایران

تندر 90 پلاس با کوله باری از تغییر به بازار می آید

هایما S7 توربوشارژ به بازار می آید

آغاز طرح پیش فروش پلکانی محصولات ایران خودرو (بهمن 95)

حضور پررنگ آرین موتور در نمایشگاه خودرو اصفهان

همه چیز راجع به موتورهای خانواده TU در محصولات ایران خودرو

آغاز به کار نمایشگاه بین‌المللی صنعت خودرو اصفهان از 5 بهمن ماه

 

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!