افزایش سرویس دهی مترو تهران در روزهای پایانی سال

به گفته مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه: در ماه پایانی سال، روزانه ۱۰ حرکت مسافری به خط ۲ مترو تهران افزوده شده است ضمن آنکه در خط چهار ۱۴ حرکت در روزهای عادی و ۱۰ حرکت در روزهای پنجشنبه بیش از گذشته انجام می شود.

فرنوش نوبخت با تأکید بر استفاده حداکثری از توان مترو برای سرویس‌دهی مناسب به مسافران در ماه پایانی سال، اظهار کرد: با نزدیک شدن ایام نوروز سفرهای درون شهری افزایش پیدا می‌کند و شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه از ابتدای اسفند به منظور رفاه حال شهروندان و مسافران، در خطوط یک و دو فاصله حرکت قطارها را از 4 و نیم دقیقه به 4 دقیقه کاهش داد.

وی با بیان اینکه خط یک متروی تهران حجم بالایی از مسافران را جابجا می‌کند و در ایستگاه‌های شهید بهشتی، دروازه دولت و امام خمینی (ره) با خطوط دیگر دارای ایستگاه تقاطعی است افزود: روزانه 20 حرکت مسافری به این خط افزوده شده تا در حد امکان خدمات بهتری به مسافران داده شود.

مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه تصریح کرد: در پنجشنبه و جمعه آخر سال به منظور زیارت اهل قبور؛ مسافران خط یک متروی تهران افزایش زیادی پیدا می‌کند که با کاهش فاصله حرکت قطارها در تلاش هستیم تا شهروندان را به استفاده از این حمل و نقل عمومی ایمن و پاک بجای استفاده از خودرو شخصی ترغیب کنیم تا کمی از بار ترافیکی سنگین این روزها کاسته شود.

نوبخت به افزایش سرویس دهی در خطوط 2 و 4 متروی تهران نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در ماه پایانی سال، روزانه 10 حرکت مسافری به خط 2 متروی تهران افزوده شده است ضمن آنکه در خط چهار 14 حرکت در روزهای عادی و 10 حرکت در روزهای پنجشنبه بیش از گذشته انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: استفاده حداکثری از ظرفیت خطوط موجود و ارتقا کیفیت خدمات به شهروندان  از اولویت‌های شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه است و امیدواریم با تلاش‌های انجام گرفته و اعمال این تغییرات، شاهد کاهش ازدحام جمعیت به ویژه در ایستگاه‌های تقاطعی باشیم.

منبع: تسنیم

مسئول خط حق تعیین نرخ کرایه تاکسی را ندارد

اعمال نظارت سفت و سخت بر تاکسی ها/ جریمه تاکسی هایی که در روزهای برفی کم کاری می کنند

بارش برف مترو تهران را سورپرایز کرد/ اخلال در خط 5 مترو به دلیل یخ زدگی

هزینه ۳۰۰ میلیاردی برای ایمن سازی خط ۷ مترو

ال آر تی (LRT) جایگزین بی آر تی (BRT) تهران می شود

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!