پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

tvr-sagaris-تی وی آر

TVR جان دوباره می گیرد.

شاید برای برخی TVR اسم جدیدی باشد ولی TVR یک خودروساز انگلیسی است که در سال 1947 تاسیس شد و خودروهای اسپرت زیبا و البته مطرحی را عرضه بازار کرد و زمانی یکی از بزرگترین تولید کننده خودرو بود. TVR برای مدت ها خودروهای کوپه و رودستر تولید نمود. حالا یک دهه از سالهای خبرسازی […]

سهیل زنگنه
سه شنبه - ۲۶ خرداد ۱۳۹۴

شاید برای برخی TVR اسم جدیدی باشد ولی TVR یک خودروساز انگلیسی است که در سال 1947 تاسیس شد و خودروهای اسپرت زیبا و البته مطرحی را عرضه بازار کرد و زمانی یکی از بزرگترین تولید کننده خودرو بود. TVR برای مدت ها خودروهای کوپه و رودستر تولید نمود.

حالا یک دهه از سالهای خبرسازی TVR گذشته و دست تقدیر می‌خواهد دوباره این افعی جهنده را به عرصه رقابت با بزرگان بازار برگرداند. حالا گروهی از سرمایه‌گذاران دست به کار شده‌اند تا این برند قدیمی را دوباره احیا کنند.

tvr-sagaris-تی وی آر

بر مبنای یک کوپه داغ و اسپرتی که شعارش روح رانندگی است و همه تلاشش این است که فریاد بزند: “من متفاوتم.”

خودروهای TVR همه خودروهایی عجیبی و البته پرطرفدار بودند، مدل‌هایی با اسم‌های جالب از قبیل ترایدنت، ساگاریس و سربرا با دماغه‌های زیبا و البته بی شباهت به سایر خودروها که با چراغ‌هایی دوبل یا سه تایی از خشونت و حرص فراوان برای شکست رقبا حرف می‌زنند.

گوردون موری، طراح شهیر مک لارن F1 افسانه ای، یکی از ارکان طراحی TVR جدید خواهد بود. موری و کاسورث می توانند نقشی اساسی در احیای TVR ایفا کنند. شاید بتوان دوباره به یک اسپرت عجیب انگلیسی دیگر خوشبین بود.

برچسب‌ها :

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی