اجرای طرح مشترک خدمات فنی رنا و فوتون

معاون خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا از اجرای طرح مشترک ارائه خدمات و قطعات رایگان به کامیونت الوند قبل از آغاز تابستان سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو به نقل از سایپانیوز :

محمد رضا مهری هدف از اجرای این طرح را افزایش رضایت مشتریان و وفاداری آنها به شرکت دانست و گفت: شرکت خدمات فنی رنا همواره در مسیر مشتری مداری و ارائه خدمات ویژه برای مشتریان پیش قدم بوده و موفقیت های چشمگیری نیز به دست آورده که این موضوع مسئولیت این شرکت و نمایندگی های مجاز را بیش از پیش كرده است.

مهری ضمن اشاره به ارتقا رضایت مندی مشتریان و دارندگان محصولات شرکت سایپادیزل، ارتقا سهم بازار خدمات و رونق کسب و کار نمایندگان و افزایش وفاداری مشتریان، یادآور شد: در صورت اجرای موفق طرح، برای سایر محصولات سایپادیزل در سال جاری با همکاری شرکای تجاری، طرح های مشابه نیز انجام خواهد شد.

وی اساس انتخاب نمایندگی ها برای اجرای طرح را میزان پراکندگی کامیونت های الوند و میزان پذیرش نمایندگی ها دانست و گفت این طرح در تمام استان های سراسر کشور اجرا می شود.

معاون خدمات پس از فروش شرکت خدمات فنی رنا از اجرای این طرح از تاریخ 19/03/97 لغایت 31/03/97 خبر داد و اعلام کرد مشتریان کامیونت الوند می توانند از خدمات رایگان تعویض روغن، تعویض فیلتر روغن، تست گاز کولر و دریافت یک عدد فیلتر روغن رایگان به عنوان هدیه بهره مند شوند.

افزایش سهم بازار قطعات، اولویت اول شرکت رنا

برنامه ریزی سایپادیزل برای تولید 10 هزار خودرو تجاری در سال 97

تکمیل سبد محصولات سایپا در برنامه سه ساله

اقدام سايپاديزل جهت رفاه حال مشتریان خريد كاميون‌هاي ولوو FH500

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!