ارائه گزارش عملکرد هیئت مدیره ایران خودرو به صاحبان سهام

مجمع عمومی عادی سالیانه سهام ایران خودرو به ریاست فیض بخش تشکیل شد.در آغاز مجمع گزارش عملکرد هیئت مدیره ایران خودرو ارایه شد.

بخشی از گزارش عملکرد ایران خودرو به شرح زیر است:

آغاز طراحی و تولید محصولات جدید برمبنای تفاهم نامه 10 جانبه بین المللی طراحی و تولید پلتفرم اختصاصی ایران خودرو از موفقیت های ایران خودرو در سال 96  است و با اجرای این قرارداد 23 واریات محصول در سگمنت های قیمتی و ابعادی مختلف با برند ایران خودرو به تولید خواهد رسید.

عرضه محصولات جدید

عرضه 6 محصول جدید به بازار از دیگر دستاوردهای سال گذشته  ایران خودرو است. تیراژ تولید سال گذشته از 711هزار دستگاه عبور کرد که بالاترین عدد پس از سال 90 به شمار می رود.

ارتقای کیفی محصولات

گزارش خودرو

ارتقای کیفیت در محصولات تولیدی و افزایش ستاره های کیفیت نمودی از تلاش های بی وقفه در مجموعه ایران خودرو است. برخی محصولات در نخستین ارزیابی خود موفق به کسب چهار ستاره کیفیت شده اند که افزایش رضایت مشتریان را به همراه داشته است. در کنار ارتقای کیفیت محصولات، افزایش کیفیت خدمات پس از فروش و کسب رتبه های برتر در این حوزه نشان از بهبود در زنجیره تولید و خدمات ایران خودرو است.

توسعه صادرات

در سال گذشته صادرات خودرو نیز نسبت به سال 95 افزایش یافته و از دوهزار و 803 دستگاه به حدود3 هزار دستگاه در سال 96 رسیده است. ارزش صادرات قطعه نیز از دوهزار و 303 یورو به سه هزار و 757 یورو در سال 96 افزایش یافته است.کسب مجوز برای ورود محصولات به کشورهای حاشیه خلیج فارس به عنوان دیگر دستاوردهای صادراتی این شرکت است و با احیای سایت بلاروس نیز در توسعه و افزایش سهم بازار در کشورهای مشترک المنافع گام موثری برداشته شده است.

راه اندازی سایت کرمانشاه

افتتاح سایت تولیدی ایران خودرو در کرمانشاه عاملی در توسعه اجتماعی مناطق مختلف  است .این سایت با ظرفیت تولید 30 هزار دستگاه خودرو در سال، فرصت های شغلی متنوعی را برای جوانان منطقه کرمانشاه ایجاد کرد.

شش محصول ایران خودرو چهار ستاره کیفی دریافت کردند

برگزاری کلینیک تخصصی خودرو برای سه محصول ایران خودرو

برتری خدمات پس از فروش ایران خودرو برای نهمین سال متوالی

تکذیب مذاکره فیات با ایران توسط مدیرعامل ایران خودرو

پیام مدیرعامل ایران خودرو به مناسبت روز صنعت و معدن/ هم نظری صنعتگران، دولت و ملت، کلید توسعه صنعت کشور

سقف مجاز برای پیش فروش محصولات ایران خودرو و سایپا مشخص شد

ایران خودرو بازار دلالان را بر هم زد

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!