پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پلیس_راهنمایی_رانندگی

تصادف ساختگی پیگرد قانونی دارد.

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: افرادی که به هر دلیل با ایجاد تصادف ساختگی قصد اخاذی از رانندگان را داشته باشند در صورت اثبات ساختگی بودن سانحه مجرم شناخته می شوند . به نقل از مهر، سرهنگ مراد مرادی  افزود: کارشناسی تصادفات رانندگی اقدامی کاملا علمی و حرفه ای است که […]

سهیل زنگنه
چهارشنبه - ۴ شهریور ۱۳۹۴

رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ گفت: افرادی که به هر دلیل با ایجاد تصادف ساختگی قصد اخاذی از رانندگان را داشته باشند در صورت اثبات ساختگی بودن سانحه مجرم شناخته می شوند .

  به نقل از مهر، سرهنگ مراد مرادی  افزود: کارشناسی تصادفات رانندگی اقدامی کاملا علمی و حرفه ای است که در آن افسران کارشناس با توجه به محل تصادف، آثار و علایم موجود در صحنه تصادف، تطبیق نقاط برخورد دو وسیله با یکدیگر و یا وسیله با عابر به شناسایی مقصر می پردازند.

  وی گفت: در خصوص تصادفات وسیله نقلیه با عابر پیاده نیز افسر کارشناس با توجه به مسیر حرکت عابر، مسیر حرکت خودرو، نقطه برخورد خودرو به عابر و ناحیه بدن آسیب دیده شخص اظهار نظر کارشناسی کرده و صحت و سقم تصادف را تایید می کند.

  سرهنگ مرادی افزود: چنانچه عده ای از افراد سودجو و فرصت طلب به هر دلیل و عنوانی قصد کلاهبرداری و اخاذی از طریق ایجاد تصادف ساختگی را داشته باشند و افسر راهنمایی و رانندگی با توجه تجربیات علمی، عملی و بهره گیری از علوم فنی و مهندسی و ریاضی به ساختگی بودن تصادف پی برد برابر قانون شخص متقلب به دلیل اقدام در جهت کسب مال نامشروع مجرم شناخته شده و مراتب صورتجلسه با مستندات تحویل مراجع قضائی می شود.

  تصادف دو آمبولانس به یکدیگر 1 کشته بر جای گذاشت.+ عکس

  تصادف مرگبار در شوشتر + عکس

  انفجار تانکر سوختی در اتوبان قزوین-رشت

  واژگونی جرثقیل بر روی 3 خودرو + عکس

  تصادف عجیب پژو 206 و پراید + عکس

  برچسب‌ها : تصادفپلیس

  دیدگاه خود را بنویسید

  کیوسک مطبوعاتی