پایگاه خبری رسمی خودرو و صنایع وابسته
شماره مجوز ۸۲۱۸۶ از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

پورشه_خودرو_لوکس

زورگیری از لوکس سواران

بنا به گزارشات چندی است که روش زورگیری جالب و غم انگیزی رایج شده است که هدف آن خودروهای لوکس و گران قیمت است. مدتی است خبرهایی درباره روش های ساده زورگیری ولی کارا، با هدف خالی کردن جیب ثروتمندان دوست دار ماشین شنیده می شود. برخی از افراد با تهدیدهایی چون خط کشیدن بر […]

سهیل زنگنه
دوشنبه - ۱ تیر ۱۳۹۴

بنا به گزارشات چندی است که روش زورگیری جالب و غم انگیزی رایج شده است که هدف آن خودروهای لوکس و گران قیمت است.

مدتی است خبرهایی درباره روش های ساده زورگیری ولی کارا، با هدف خالی کردن جیب ثروتمندان دوست دار ماشین شنیده می شود. برخی از افراد با تهدیدهایی چون خط کشیدن بر روی ماشین، شکستن شیشه، صدمه زدن به بدنه و… صاحبان خودرو را تهدید میکنند و گاهی تا چند میلیون تومان از آنها می گیرند. از آنجایی که هزینه رنگ، تعمیر این خودروها چندین میلیون هزینه دارد و این تعمیر می تواند تا چند صد میلیون از قیمت ماشین کم نماید. صاحبان خودرو از ترس ضرر بیشتر با یک حساب ساده تن به این زورگیری می دهند.

به دلیل اینکه قیمت بیمه این خودروها بسیار زیاد است صاحبان خودرو از آن صرف نظر میکنند و همواره نگران این هستند که خرابی کوچک ضرری چند ده میلیون تومانی به آنها بزند. علاوه بر این برخی از خودروها در ایران قابل تعمیر نمی باشند و برای تعمیر باید به کشورهای مجاور فرستاده شوند که خود هزینه هنگفتی را به مالک تحمیل خواهد نمود.

یکی از مال باختگان گوشی 2 میلیون تومانی خود را در عرض ده ثانیه با یک میخ عوض کرده است و این بدین معنی است که زورگیر با کمترین ریسک هر ثانیه 200 هزار تومان درآمد داشته است و مسلماً با وجود حرص و آز درون انسان و به لطف این موهبت بادآورده به کار خود ادامه خواهد داد.

برچسب‌ها :

دیدگاه خود را بنویسید

کیوسک مطبوعاتی