لزوم انتشار قیمت کارشناسی بر سایت های فروش اینترنتی خودرو

طی نشست مشترکی که به همت معاونت دادستان کل کشور در امور فضای مجازی برگزار شد تصمیماتی در خصوص ساماندهی آگهی های خودرو و مسکن در وبسایت های فروش آنلاین اتخاذ شد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

جواد جاویدنیا معاون دادستان کل، نماینده پلیس فتا، پلیس امنیت و اماکن و همچنین مسئولان اتحادیه املاک و تعدادی از سایت‌های آگهی اینترنتی و اتحادیه کسب‌و‌کار‌های فضای مجازی از جمله حاضران در این نشست مشترک بودند.

جواد جاویدنیا با تشریح نتایج این نشست مشترک اظهارکرد: براساس تصمیم نهایی این نشست مشترک مقرر شد، قیمت‌ها بر مبنای کارشناسی دقیق در سایت‌ها درج شود و در مقابل از درج قیمت‌های نامتعارف جلوگیری به عمل‌آید.

گزارش خودرو

وی افزود: همچنین کارگروهی به این منظور در اتحادیه کسب‌و‌کار‌های فضای مجازی تشکیل شده تا راهکار‌های فنی و حقوقی دقیق‌تری برای درج دقیق قیمت‌ها براساس و مبنای کارشناسی در نظر بگیرند.

جاویدنیا با اشاره به پیشنهاد تکمیلی این نشست تصریح کرد: در این نشست قرار شد دیتابیس و اطلاعاتی که از سایر دستگاه‌ها برای کنترل قیمت‌ها نیاز است و ابزارهای حصول اطمینان از کسانی که مالکیت خودرو را در اختیار دارند، تامین شود تا شفافیت بیشتری را در بازار شاهد باشیم.

معاون دادستان کل کشور در امور فضای مجازی4 ضمن تأکید بر برخورد جدی با عوامل افزایش قیمت‌ها، همچنین از ضروری شدن احراز هویت در بدو ثبت‌نام در سایت‌ها خبر داد.

انتهای پیام/

این بار نوش دارو به موقع رسید / حذف قیمت از سایت های خرید و فروش کار خودش را کرد

هشدار پلیس آگاهی: به هر آگهی فروش خودرو اعتماد نکنید!

ممنوعیت صدور هرگونه آگهی پیش‌فروش خودرو بدون اخذ مجوز

قیمت خودرو در سرازیری قرار گرفت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!