قیمت خودرو شکسته شد

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: اقداماتی که طی روزهای گذشته صورت گرفته سبب شده تا قیمت خودرو روند نزولی به خود بگیرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرشاد مقیمی معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت پس از پایان جلسه ستاد اطلاع رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور در محل وزارت کشور و در جمع خبرنگاران گفت: افزایش قیمت خودرو در بازارهای کشور از نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت اصلا قابل پذیرش نیست و رسمیت هم ندارد به دلیل این که ما در افزایش نرخ خودرو تغییری اتفاق نیفتاده است.

وی اظهار کرد: خودروسازان کشور هیچ افزایش قیمتی نداشتند. قیمت ها، با قیمت های گذشته در حال واگذاری به مردم است ولی بازی گردانان هستند که از این تلاطم های که در بازار وجود دارد، تلاش می کنند مردم را تحریک کنند و در بازار بیشتر حضور داشته باشند و این حضور بیشتر نمایش عرضه کمتر از آن سمت باعث می شود که افزایش قیمت داشته باشیم.

گزارش خودرو

این مقام مسئول اشاره کرد: به رغم قیمت هایی که در بازار و سایت های خبری اعلام شد در بازار هیچ خرید و فروشی هم اتفاق نیفتاده است. اگر هم بوده است به صورت محدود ظاهری و صوری بوده است تا این که نشان بدهند قیمت تا این سطح افزایش پیدا کرده است.

معاون امور صنایع وزیر صنعت، معدن و تجارت تاکید کرد: ظرف دو سه روز گذشته اقداماتی که وزارت صنعت، معدن و تجارت با خودروسازان داشته است روند نزولی کاهش قیمت خودرو در بازار قابل رویت است.

انتهای پیام/ منبع: ایرنا

لزوم ورود قوه قضائیه به بازار خودرو به منظور ایجاد ثبات در بازار

40 درصد نیاز بازار خودرو تامین شد

هیجان بازار خودرو فروکش کرد/ روند کاهشی قیمت خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته

ناظر بازار خودرو کیست؟ / تعزیرات حکومتی در سکوت سازمان حمایت، به بازار خودرو ورود نمی کند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!