مدیران خودرو همچنان درخشان در فروش و تحویل به موقع خودرو

تحویل به موقع مطابق با قرداد رسمی نیز از بحث های مهم در ارزیابی خدمات فروش شرکت های عرضه کننده خودرو به شمار می رود که شرکت مدیران خودرو در این زمینه نیز همواره رتبه نخست را داشته و تحویل به موقع از جمله مزیت های این شرکت تولید کننده محصولات برند چری در ایران به شمار می رود.

بر اساس آخرین ارزیابی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، گزارش عملکرد خدمات فروش شرکتهای عرضه کننده خودرو در سال 97 اعلام شد. این گزارش از 21 شرکت عرضه کننده خودرو به عمل آمد که عواملی چون سیستم خدمات فروش ،نمایندگی ها و نظر سنجی مورد بررسی قرار گرفت که تنها 13 شرکت در هر 3 پارامتر مورد ارزیابی واقع گردیدند

این گزارش حاصل مصاحبه با 343 هزار مشتری بوده، در این ارزیابی شامل مواردی چون رعایت ضوابط مربوط به روش های فروش ،آموزش کارکنان نمایندگی ها ،الزامات مرتبط با شبکه نمایندگی های فروش ،سیستم پرداخت سود مشارکت و انصراف ،جریمه تاخیر خسارات وارده و فرایند پاسخگویی و رسیدگی به شکایت مشتریان است.

از سوی دیگر بحث تحویل به موقع مطابق با قرداد رسمی نیز از بحث های مهم در این ارزیابی به شمار می رود که شرکت مدیران خودرو در این زمینه نیز همواره رتبه نخست داشته و تحویل به موقع از جمله مزیت های این شرکت تولید کننده محصولات برند چری در ایران است. شرکت مدیران خودرو در سالهای اخیر با سرمایه گذاری درست توانسته در بخش آموزش نیروهای فروش خود سرمایه گذاری مناسبی را انجام دهد ، همچنین بحث وضعیت و استانداردهای محل فروش نیز از دیگر موارد ارزیابی بوده است. قطعا موارد فوق برای مشتریان و شرکت های خودرویی به لحاظ اعتبار از درجه بالایی برخوردار است و میتواند از عوامل مهم در جلب اعتماد به یک برند منظور شود.

تحویل به موقع محصولات مدیران خودرو ، اولویت کسب رضایت مشتریان

لیست قیمت خودروهای ام وی ام منتشر شد

مجله ژاپنی، چری تیگو۷ را به عنوان زیباترین شاسی بلند چینی برگزید

 

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!