کسب بالاترین امتیاز رضایتمندی مشتری توسط ایساکو

شرکت خدمات پس از فروش ایران‌خودرو ( ایساکو )، در سه ماهه پایانی سال 97 بالاترین امتیاز رضایت مشتریان را در این حوزه به دست آورد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

این شرکت با کسب امتیاز 762 در شاخص رضایت مشتریان برای نخستین بار در طی ارزیابی‌های شرکت بازرسی، توانسته در بین خودروسازان داخلی به چنین میزانی از رضایت مشتریان دست یابد، همچنین در بین خودروسازان داخلی و خارجی نیز برای نخستین بار جایگاه سوم را از آنِ خود کرده است.

مدیرعامل ایساکو در این خصوص گفت: طبق نظرسنجی‌ شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران از مشتریان، امتیاز شاخص رضایت مشتریان شرکت ایران‌خودرو، طی چهار سال اخیر به صورت مستمر رشد داشته و در سه ماهه پایانی سال 97، با 19 امتیاز صعود نسبت به مدت مشابه به عدد ۷۶۲ رسیده و با کسب این امتیاز برای نخستین بار رکورد شاخص رضایت مشتریانِ حوزه خدمات پس از فروش را در بین شرکت‌های داخلی پشت سرگذاشته است.

سید رضا حسینی تشریح کرد: برای افزایش رضایت مشتریان در زمینه خدمات پس از فروش، به ازای هر یک امتیاز، باید تلاش بسیار زیادی صورت گیرد و ضمن عارضه‌یابی نقاط قابل بهبود، برنامه‌ریزی بسیار دقیق و اجرای صحیح آن از ملزومات امر است.

وي با اشاره به افزایش روزافزون محدودیت‌های حوزه خدمات پس از فروش در حاشیه گسترش دامنه تحریم‌ها افزود: ارتقاء سطح کیفیت خدمات در این شرایط بسیار دشوارتر از گذشته است و نیازمند تلاش چند برابری همکاران و مجموعه ایساکو است.

مديرعامل ايساكو ادامه داد: در حال حاضر متوسط امتیاز رضایت مشتریان از خدمات پس از فروش تمامی خودروسازان در سطح کشور عدد 743 است و شرکت ایساکو با حدود 20 امتیاز فاصله از حد میانگین و بهره‌مندی از فاکتورهایی همچون طرح پایش و ارتقا شبکه خدمات با بهره‌گیری از سامانه هوش تجاری (BI)، اجراي طرح عارضه‌يابي از نمايندگي‌های غیرممتاز با پذيرش بالا به منظور ارتقا ارائه خدمات، اجراي طرح پيگيري مشتريان (فالوآپ)، پايش و کاهش مدت زمان پذيرش تا ترخيص خودرو؛ نظارت، کنترل و ترخیص خودروهای متوقف در نمایندگی‌ها (بیش از سه روز) و توسعه نمايندگي‌هاي منتخب ارائه خدمات خاص و بهبود سطح دسترسی مشتریان به این نمایندگی‌ها، توانسته به صورت معناداری در حوزه مشتری‌مداری در بین خودروسازان کشور پیشرو باشد.

حسینی در پایان از عللی همچون پیگیری و عارضه‌یابی مراجعات تکراری خودروها به شبکه نمایندگی‌ها و کنترل کیفیت تعمیرات انجام شده در کسب این موفقیت یاد کرد و گفت: بهبود مستمر و افزایش رضایت مشتریان به صورت مداوم، اولین و مهم‌ترین هدف شرکت ایساکو است و امیدواریم با ارتقا کیفیت خدمات، به صورت روزافزون شاهد افزایش رضایت‌مندی مشتریان گروه صنعتی ایران‌خودرو باشیم.

انتهای پیام/

بهره‌مندي از فناوري اطلاعات، مزيت خدمات پس از فروش ايران‌ خودرو

منابع تامین لوازم یدکی و قطعات ، ایران خودرو تغییر کرد

سامانه هوش تجاری در ایساکو اجرا می شود

نمایندگی های ایران خودرو در مناطق سیل زده فراتر از وظایف خود خدمات ارائه کردند

نظر شما !!