محور شهداد-نهبندان از اهمیت زیادی در استان کرمان برخوردار است

رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، از محور شهداد-نهبندان بازدید کرد و بر اهمیت این مسیر تاکید کرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عبدالهاشم حسن نیا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در بازدید از محور شهداد-نهبندان، ضمن بررسی مجدد صدمات وارده به این محور، اظهار کرد: محور شهداد -نهبندان که در مسیر جاده ترانزیتی جنوب شرق به شرق و شمال شرق کشور قرار دارد به عنوان محور اصلی و محل عبور عمدتا کالا به شمال شرقی کشور شناخته می شود و در بخش مسافر نیز، سالانه تعدادی از اتوبوس های  زائران حضرت ثامن الحجج(ع) از استان های سیستان و بلوچستان، هرمزگان و جنوب استان کرمان از همین مسیر تردد می کنند، لذا این مسیر از اهمیت زیادی برخوردار است.

‎در این نشست مسئولان انجمن صنفی رانندگان کرمان ضمن اعلام رضایت نسبی از نحوه توزیع لاستیک، خواستار توزیع روغن کامیون با نرخ مناسب در پایانه بار کرمان شدند و بر ضرورت ادامه تخصیص ارز دولتی به واردات لاستیک تاکید کردند.

‎همچنین تامین سهمیه سوخت آزاد از دیگر درخواست‌های رانندگان کرمانی بود که رئیس سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای کشور، پیگیری مستمر این سازمان را تا حاصل شدن نتیجه و عملی شدن این خواسته، نیز اعلام کرد.

گزارش خودرو

معاون وزیر راه و شهرسازی در این راستا بیان کرد:‌ توزیع سوخت، روغن موتور و لاستیک از  سوی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای در حال پیگیری است تا این اقلام با نرخ مناسب دولتی در محل پایانه بار توزیع شده و در اختیار رانندگان قرار گیرد.

انتهای پیام/ منبع: تسنیم

پرداخت عوارض آزادراه ها تا پایان سال الکترونیکی می شود

لزوم اجرای دستورالعمل نوسازی 3 هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل جاده‌ای

توزیع لاستیک سیستمی می شود

پرداخت نکردن عوارض آزادراه ها 30 هزار تومان جریمه در پی دارد

تعمیرگاه تخصصی بهنام KTL MVM x22 آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!