آماده باش صد در صدی ناوگان اتوبوسرانی پایتخت

به گفته مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران ناوگان اتوبوسرانی تهران در پی برودت هوا در آماده باش صد در صدی هستند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

پیمان سنندجی مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران اظهار کرد: کلیه اتوبوس‌های شرکت واحد تهران از ساعت ۶ صبح امروز(دوشنبه) در آماده باش هستند.

این مقام مسئول بیان کرد: شرکت واحد اتوبوسرانی تهران نسبت به ارائه سرویس کامل به کلیه شهروندان تمام توان خود را بسیج کرده است.

سنندجی از نظارت گشت‌ها بر عملکرد اتوبوس‌ها در سطح شهر تهران خبر داد و اشاره کرد: خودروهای گشت زنی نسبت به نحوه فعالیت کلیه اتوبوس‌های شرکت واحد نظارت خواهند داشت. مدیران خطوط اتوبوسرانی نیز به صورت مداوم بر ایستگاه‌ها نظارت دارند.

گزارش خودرو

مدیرعامل شرکت واحد اتوبوسرانی تهران با بیان اینکه در زمان بارش باران و برف به منظور جلوگیری از لغزندگی، بر توقفگاه‌های خطوط نظارت جدی می‌شود، تصریح کرد: همچنین در مناطق شمالی شهر و معابری که دارای شیب تند هستند، اتوبوس‌ها در صورت نیاز به زنجیر چرخ مجهز خواهند شد.

وی با اشاره به اینکه ایستگاه‌های پر ازدحام شناسایی شده توضیح داد: در زمان بارش برف و باران اتوبوس‌های دپو شده به منظور کاهش بار مسافر به این ایستگاه‌ها اعزام می‌شوند.

این مقام مسئول تشریح کرد: در این مواقع مرخصی رانندگان به حداقل می‌رسد. همچنین در صورت بروز مشکلات فنی اتوبوس‌ سریعاً به تعمیرگاه اعزام می‌شود. در فصل پاییز و زمستان تعمیر و نگهداشت و بازدیدهای دوره‌ای اتوبوس‌ها در فواصل کوتاه انجام شده و روشویی و توشویی اتوبوس‌ها روزانه بعد از برگشت سرویس انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

لزوم اجرای مصوبه کاهش 50 درصدی نرخ بلیت وسایل حمل و نقل عمومی

اتمام نوسازی مینی بوس های فرسوده در تهران

آماده نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی فرسوده در سطح كشور هستيم

تمهیدات شرکت واحد اتوبوسرانی برای اربعین حسینی اعلام شد

سیستم اعلام صوتی زمان ورود اتوبوس به ایستگاه عملیاتی می شود

راه‌اندازی اتوبوس‌های ویژه مدرسه از مهر در دستور کار قرار گرفت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!