ركورد توليد در شركت زامياد شكسته شد

تيراژ توليد شركت زامياد از شركت هاي گروه خودروسازي سايپا در صبح آخرين روز پائيز از عدد ۲۴هزار و ۱۷۵دستگاه گذشت، اين عدد كل تيراژ توليد زامياد در سال ۹۷ بوده و توليد محصولات در زمستان ۹۸ رشد و افزايش توليدي است كه اين شركت در سال رونق توليد ثبت و محقق خواهد كرد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

سياست‌های راهبردی مديران ارشد گروه سايپا، برنامه‌ريزي، تامين به موقع قطعات، استفاده مناسب از ظرفيت‌هاي توليد و پشتيباني به موقع باعث شد شركت زامياد بتواند ضمن تحقق رونق توليد، در روزهاي پاياني آذرماه سال جاري، از ركورد توليد سال ۹۷ عبور كند.

براساس اين گزارش، زامیاد به عنوان شرکتی تولید محور، با اجرای برنامه‌هایی منطبق بر قوانین استاندارد آلایندگی و با برنامه ریزی صورت گرفته در حوزه های مختلف اجرائي، توانسته با تكيه بر پويش بومي‌سازي قطعات در سطح گروه خودروسازي سايپا، ميزان توليد خود را افزايش دهد.

از سوي ديگر زامیاد با تدبير مديران و تلاش پرسنل خود در بخش های مختلف سازماني، برنامه ریزی مشخصی برای افزایش تولید و ارتقاء کیفی انواع محصولات سبک و سنگین خود در نظر گرفته و هدفگذاري كرده است تا پایان سال جاری، ركورد توليد ۸ سال اخير را نيز بشكند.

دستیابی به تیراژ تولید روزانه ۲۰۰ دستگاه در روز تا پایان سال جاری همزمان با ارتقاء کیفی انواع محصولات، بخشی از برنامه ریزی کوتاه مدتی است که در حوزه تولید شركت زامياد عملياتي شده است.

گفتني است، شرکت زامیاد با بیش از ۵۰ سال تجربه در زمینه تولید انواع خودروهای تجاری سبک و سنگین به عنوان برندی شناخته شده در کشور توانسته است در سال هاي اخير نقش مهمی در اقتصاد پایدار و شکوفایی صنعت خودرو کشور ايفا كند.

انتهای پیام/

گزارش تصویری بازدید وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح از خطوط تولید گروه سایپا

طراحی چند مدل جديد خودرو در سايپا اميدواركننده است/ مدیریت سایپا به توان داخلی باور دارد

شرایط پیش فروش وانت زامیاد اعلام شد

آغاز فروش اعتباری پراید 151 از امروز

واکنش سایپا به انتشار یک ویدئو در فضای مجازی

رشد 15 درصدی فروش، افزایش 40 درصدی درآمد برای سایپا به دنبال داشت

محصولات سایپا کمترین میزان ( CO2 ) را تولید می‌کنند

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام کرمان موتور آمیکو مدیران خودرو

نظر شما !!