قدردانی کروز از مراجع قضایی بابت جلوگیری سودجویی برخی افراد

خانواده 12000 نفری شرکت صنایع تولیدی کروز طی بیانیه ای از اقدام به موقع مسئولین محترم قوه قضاییه و فرماندهی پلیس فتا جهت توقف فعالیت کانال تلگرامی مخالف تولید کنندگان صنعت خودرو، قدردانی خودر را اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

گفتنی است این کانال علی رغم شکایت پیشین شرکت صنایع تولیدی کروز و پرونده در حال رسیدگی در قوه قضاییه اقدام به نشر اکاذیب، توهین و فعالیت های تخریبی نسبت به تولیدکنندگان صنعت خودرو و قطعه سازان کشور نموده است.

در این بیانیه آمده است:

مسئولین محترم قوه قضاییه و فرماندهی پلیس فتا

گزارش خودرو

متاسفانه در ماه های اخیر شاهد آن بودیم برخی افراد سودجو بدون توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر حمایت همه جانبه از تولید کنندگان بعنوان” فرماندهان جنگ اقتصادی در دوران تحریم ها ” و شعار رونق تولید، با هدف کسب منافع شخصی و ضربه زدن به صنعت خودرو و صنعت پایه قطعه سازی کشور و تلاش های تولید کنندگان اقدام به تبلیغات مخرب نسبت به این بخش مهم و تاثیر گذارصنعت کشور داشته اند.

بدینوسیله قدردان سرعت عمل و اقدام به موقع مقامات قضایی و پلیس فتا در جهت توقف فعالیت کانال تلگرامی علیه تولید کنندگان صنعت خودرو می باشیم که در مدت زمان فعالیت رسانه ای تمامی تلاش کارافرینان صنعت خودرو را زیر سوال برده و با نسبت اتهامات واهی به این صنعت ،حاشیه سازی و ایجاد دلهره در دل جوانان کشور اقدام کرده و هم راستا با دشمنان این مرز و بوم در شرایط تحریم آب به آسیاب می ریختند.

امید است با تلاش مضاعف فعالان صنعت خودرو و علی الخصوص شرکت صنایع تولیدی کروز و حمایت مسئولین بتوانیم گام های موثری در راستای داخلی سازی و رونق تولید برداریم.

انتهای پیام/

کروز با داخلی سازی، آمادگی تامین روزانه 3 هزار و 500 ECU را دارد

کروز قطعات های تک الکترونیکی را داخلی سازی کرد

سطح بالای تکنولوژی در قطعه سازی کروز قابل تقدیر است

جشن بزرگ چهلمین بهار بسیج برگزار شد

یک تیر و چند نشانِ کروز در داخلی سازی قطعات پیشرفته خودرو

طراحی و توسعه قطعه، حلقه گمشده صنعت خودرو

تنها راه دستیابی به توسعه تولید داخل استفاده از فرهنگ همدلی بسیج است

تعمیرگاه تخصصی بهنام KTL MVM x22 آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!