مترو در طول مراسم تشییع پیکر شهید حاج قاسم سلیمانی رایگان است

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: خدمات رسانی در تمامی ایستگاه‌های خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه از ساعت 5:30 صبح تا پایان مراسم رایگان است.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

فرنوش نوبخت مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه با ابراز تأسف از شهادت سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی، ابومهدی المهندس و همرزمان شهیدشان این ضایع بزرگ را به محضر مقام معظم رهبری(مدظله العالی)، ملت شریف ایران و خانواده گرامی ایشان تبریک و تسلیت گفت.

وی در این راستا از آمادگی کامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه برای ارائه خدمات حداکثری جهت رفاه حال شهروندان و شرکت کنندگان در مراسم وداع با پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش خبر داد و گفت: به دلیل قرار گرفتن ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) در ‏خط یک و ایستگاه شهیدبهشتی در خطوط یک و سه متروی تهران، در ضلع شمال و جنوب مصلی امام خمینی(ره) تهران، زمان ‏سرویس‌دهی در خطوط هفتگانه مترو تا ساعت 24 افزایش می یابد‎.

مدیر عامل شرکت بهره برداری مترو تهران و حومه گفت: امروز یکشنبه 15 دی 98 از ابتدای شروع مراسم تا پایان مراسم وداع، سرویس دهی رایگان در دو ایستگاه شهید بهشتی و ایستگاه مصلی امام خمینی(ره) انجام خواهد شد.

گزارش خودرو

وی با اشاره به اینکه مراسم تشیع پیکر مطهر سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی ساعت 8 صبح‌ روز دوشنبه 16 دی 98 از مسجد دانشگاه تهران به سمت میدان آزادی برگزار خواهدشد تصریح کرد: خدمات رسانی در تمامی ایستگاه‌های خطوط هفتگانه متروی تهران و حومه از ساعت 5:30 صبح تا پایان مراسم رایگان است.

این مقام مسئول اشاره کرد: تمهیدات لازم برای برگزاری هر دو مراسم برنامه ریزی شده و در صورت نیاز قطارهای فوق العاده نیز اعزام می‌شود.

انتهای پیام/ منبع: فارس

میزان خرابی پله برقی ایستگاه های مترو زیاد نیست

تمامی ایستگاه های مترو به پله برقی مجهز می شوند

دوچرخه سواران با مترو هم می توانند سفر کنند

ایستگاه مترو مولوی فردا افتتاح می شود

خرید 3 هزار اتوبوس برای ناوگان عمومی پایتخت

ایساکو تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو کرمان موتور>

اتو خسروانی

نظر شما !!