آغاز ثبت نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفندماه

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران از آغاز ثبت‌نام طرح ترافیک خبرنگاران از ابتدای اسفند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عمار سعیدیان‌فر مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران درباره طرح ترافیک خبرنگاران اظهار کرد: امسال ثبت‌نام اهالی رسانه برای استفاده از سهمیه طرح ترافیک زودتر آغاز می‌شود و خبرنگاران می‌توانند از اول اسفند جهت ثبت‌نام اقدام کنند.

وی در این راستا اشاره کرد: اهالی رسانه تا پایان اسفند فرصت دارند جهت ثبت‌نام برای استفاده از سهمیه طرح ترافیک اقدام کنند که برای این موضوع نیاز است از محل رسانه خود معرفی‌نامه دریافت و همراه 10 اثر مشابه سال پیش در سامانه تهران من بارگذاری کنند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: خبرنگارانی که مایل به استفاده از سهمیه طرح ترافیک نباشند و یا به آنها تعلق نگیرد از کارت بلیت الکترونیک رایگان یکساله مترو و اتوبوس بهره‌مند خواهند شد.

گزارش خودرو

سعیدیان‌فرد اشاره به اینکه سهمیه طرح ترافیک خبرنگاران امسال افزایش نیافته و همان 3 درصد از کل سهمیه‌ها است گفت:‌حدود 2 هزار نفر از اهالی رسانه از سهمیه طرح ترافیک برخوردار خواهند شد.

وی اعلام کرد:‌ طرح ترافیک برای خبرنگاران رزروی نیست ولی ساکنین محدوده طرح ترافیک و سایر شهروندان بدون سهمیه حتماً باید جهت ورود به محدوده طرح ترافیک رزرو طرح را انجام دهند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده‌ها و طرح‌های ترافیک شهرداری تهران در پاسخ به اینکه پیش از این یوسف حجت سرپرست معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام کرده بود اگر خبرنگاران از سهمیه طرح ترافیک خود انصراف دهند می‌توانند از وام خرید دوچرخه و استفاده رایگان از دوچرخه‌های اشتراکی بهره‌مند شوند، گفت:‌این موضوع در مصوبه شورای شهر نبوده است و مسأله‌ای جدا از مصوبه محسوب می‌شود که معاونت حمل و نقل اگر برنامه‌هایی در سال آینده داشته باشد می‌تواند در این راستا اجرایی سازد.

انتهای پیام/ منبع: فارس

جزئیات طرح ترافیک 99 چیست

محدودیت و ممنوعیت های ترافیکی امروز و فردای پایتخت

لغو طرح ترافیک تهران

رشد مسافر تاکسی پایتخت

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!