تاریخ تحویل خودرو مشتریان طرح کلید به کلید سایپا چه زمانی است؟

رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان وعده داد که در حداقل زمان ممکن خودروهای جایگزین از طریق طرح کلید به کلید به خریداران شرکت سایپادیزل تحویل داده می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

عباس تابش رئیس سازمان حمایت مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان در این راستا اظهار کرد: شرکت سایپادیزل در تحویل هزار و ۷۱۷ دستگاه خودرو سنگین که قرار بوده در سال ۱۳۹۶ تحویل داده شود تاخیر داشته است. البته حدود ۱۰۰ یا ۱۵۰ نفر از خرید این خودروها انصراف دادند، اما در مورد بقیه، کارها در حال انجام است.

معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت (صمت) با بیان اینکه مقرر شده از طرح کلید به کلید برای ایفای تعهد این شرکت استفاده شود، گفت: فعلا شرکت سایپادیزل در حال تامین خودروها است، البته احتمال دارد خودرو جایگزین به مشتریان تحویل داده شود.

این مقام مسئول همچنین با بیان اینکه اخیرا خودروهای جدید قیمت‌گذاری شده و مسائل بانکی این طرح هم حل شده است، وعده داد که در حداقل زمان برای تحویل این خودروها به مشتریان فراخوان داده خواهد شد.

گزارش خودرو

به گفته رئیس سازان حمایت از مصرف کنندگان و تولیدکنندگان، طرح کلید به کلید طرحی است که در آن ۵۰ درصد از هزینه را دولت پرداخت می‌کند، ۳۰ درصد به‌صورت تسهیلات است و ۲۰ درصد را مصرف‌کننده پرداخت می‌کند و شرایط بهتری برای خریداران فراهم خواهد شد.

وی همچنین اشاره کرد: ایفای این تعهد برای وزارت صمت اولویت دارد، چراکه خریداران با این خودروها مخارج زندگی خود را تامین می‌کنند؛ بنابراین سازمان حمایت و مقام عالی وزارت به دنبال این است که در حداقل زمان و با اولویت نسبت به تامین این دستگاه‌ها اقدام کنند.

انتهای پیام./ منبع: ایسنا

كاميونت فوتون سايپاديزل ۳ ستاره كيفي کسب کرد

برنامه مدون سايپاديزل براي كاهش وابستگي به شركت هاي خارجي

حضور پررنگ گروه سايپا در نمايشگاه فرصت‌های ساخت داخل و رونق توليد

مجلس آماده کمک به سایپا برای تولید خودروهای برقی

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!