پای تعطیلی کرونایی به خطوط تولید خودروسازان هندی رسید

تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، شرکت های خودروسازی هند از تعطیلی برخی از خطوط تولید خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری جوان خودرو

با توجه به شیوع گسترده ویروس کرونا بسیاری از خودروسازان بزرگ و فعال در سراسر جهان به تعطیلی و توقف خطوط تولید کارخانه های خود اقدام کرده اند تا بدین ترتیب بتوانند به قطع زنجیره انتقال و انتشار این بیماری خطرناک و مرگبار کمک کنند.

بر اساس گزارشی که در رویترز آمده است، بعد از خبر تعطیلی کارخانه‌های خودروسازان بزرگی همچون فولکس واگن، فورد جنرال موتورز، بی ام و ، جگوار، بنتلی، فراری، لامبورگینی، تویوتا و غیره در اروپا و آمریکای شمالی ، حالا به نظر می رسد که بسیاری از خودروسازان بزرگ همچون ماروتی سوزوکی هند (Maruti Suzuki India )، ماهیندرا (Mahindra & Mahindra) ، مرسدس بنز ، فایت کرایسلر و هیوندای موتورز نیز قصد دارند به منظور جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا در این کشور کارخانه های خود را تعطیل کرده و خطوط تولید خودروهای خود را به طور موقت متوقف کنند.

بیانیه‌های منتشر شده از سوی این خودروسازان حاکی از آن است که مدت زمان تعطیلی کارخانه های آنها به تصمیمات آتیه دولت هند بستگی خواهد داشت.

گزارش خودرو

بر اساس آمارهای منتشر شده، تاکنون حداقل ۳۴۱ نفر به بیماری کوئید ۱۹ در هند مبتلا شده و این ویروس تاکنون جان پنج نفر را نیز در این کشور بزرگ و پرجمعیت آسیایی گرفته است.

انتهای پیام/ منبع: ایسنا

نفس پیست، هوای خیابان/ مقایسه مک لارن 600LT، لامبورگینی اوراکان پرفورمانته و پورشه ۹۱۱ GT3 RS

لغو تمامی پروازهای شرکت هواپیمایی امارات

‎وقتی یکی کافی نیست، 2 تا بساز!/ نسل دوم ون‌های فولکس‌واگن به توان 2

5100 نفر از کارکنان شرکت هواپیمایی کانادا اخراج شدند

تعمیرگاه تخصصی بهنام آمیکو مدیران خودرو

جک کرمان موتور

نظر شما !!